Návštěva gynekologa při náročné práci. Mám k němu jít dříve?

13. zář 2020

Zdravím, jsem v 7t těhotenství nejspíš... ještě jsem nebyla u doktora... jsem objednaná až na 30.9. Jenže mám dost náročnou práci po fyzické stránce, a po tahání těžkých věci jsem už 3x měla píchání v podbřišku a trochu jsem zašpinila. Moje otázka zní: mám jit ke gynekologovi dříve? on je tam tedy pouze ve středu takže bych musela na pohotovost do nemocnice,ale netuším jestli by mi nějak pomohli. Děkuju za zkušenosti a rady

mourovatakocka
13. zář 2020

Zavolala bych do ordinace a takhle jak jsi to popsala, bych to řekla. Není možné si v práci zatím nějak ulehčit?

autor
13. zář 2020

@mourovatakocka bohužel není, tahání těžkých věci cca 15 až 20 kg... je to tam honička takže bych nejspíš musela stejně na neschopenku... navíc bez potvrzení o těhotenství by na mě koukali jako že se flakam 😥

mourovatakocka
13. zář 2020

Hmmm. Tak jsem v práci tahala bedny, je to na pytel. Urcite zavolej a domluv.se, uvidíš, co ti řeknou.

hezz17
13. zář 2020

Po 297., nevhodná práce neni duvod k vystaveni pn.

terka555
13. zář 2020

Taky jsem tahala tezke veci, nejdriv mi doktorka vystavila neschopenku, a protoze me nemohli preradit na jinou pozici, byla jsem pak doma za 100%

mzacikova
13. zář 2020

Buď Vás MUSÍ přeřadit na jinou práci a nebo budete doma na 100% platu. Žádná neschopenka jen z tohoto důvodu.

autor
13. zář 2020

@mzacikova neschopenku stejně nechci, chtěla bych pracovat... ale nepreradi me dokud to nebudu mit potvrzený ze jsem těhotná...

autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
autor
13. zář 2020

@hezz17 ja se neptala jestli mi daji neschopenku, ale děkuji za odpověď o kterou jsem nežádala 🙂 neříkáte mi nic co bych nevěděla

autor
13. zář 2020

@mourovatakocka děkuju za pomoc 🙂 zkusím tam zavolat 🙂

puhelin
13. zář 2020

A kdyz zajdete na pohotovost? Vystavi vam zpravu a s tou zajdete za vedenim.

mzacikova
13. zář 2020

Tak to bohužel leda na pohotovost. A tam Vám snad něco dají, když už ne gynekolog..

autor
13. zář 2020

@puhelin to mě nenapadlo 🙂 dobrý nápad 👍 díky

autor
13. zář 2020

@mzacikova zkusím to 🙂 uvidime co se da dělat 👍

j.a.n.i
14. zář 2020

Nejak nechapu proc na pohotovost, tak proste ve středu zavolej svemu gynekologovi a vysvetli mu situaci. A uz vubec tedy nechapu, proc ses objednavala az na konec rijna, to, ze tahas bedny ses asi nedozvedela vcera, ze.

ckei
14. zář 2020

@j.a.n.i píše,že jde 30.9....

autor
14. zář 2020

@j.a.n.i ja se neobjednala takhle pozdě sama, dřív neměl volno... jasně že bych chtěla dřív...

nat
14. zář 2020

Však je to logické pokud vím ze jsem tehu a mám nějaké trable zavolám lékaři a ten Vás musí vzít i dřív...Prece pokud by vám tehu potvrdil a pozval si Vás za měsíc taky při obtizich nebudete čekat měsíc a budete to s nim řešit hned .....ženské premyslejte trochu 😭😭

hezz17
14. zář 2020

Viz tvuj 2.prispevek "stejne bych musela na neschopenku"

j.a.n.i
14. zář 2020

@ckei Tak je snad logicky, když zacnu mit problem, mu zavolat, ze potrebuji akutně drive, ne. Případně mu rovnou rict, ze s ohledem na práci je 9tt fakt pozde. Ono v Praze by to bylo skoro pozde i na objednani na nt screening.

ckei
14. zář 2020

@j.a.n.i to já nerozporuji, já jen,že jí píšeš, proč se objednala až na konec října.....

j.a.n.i
14. zář 2020

@ckei protože si pletu mesice... A i ted jsem si to musela precist 2x nez mi to doslo, nicmene ten 9tt je ten kobec zari, takze jsem sice pako, cp neumi kalednar, ale zbytek sedi.

autor
15. zář 2020

@hezz17 Nejspíš!!! to jste zapomněla dopsat, jelikož jsem byla na neschopence při prvním ze zdravotních důvodu, které tu nechci s dovolením řešit... proto jsem napsala nejspíš!!!

hezz17
15. zář 2020

Pises je tam honicka-nejspis pn. O zdravitnim stavu ani ň. Ale nema cenu se o tom dohadovat

handulkak
15. zář 2020

Určitě zavolej dr, udělají kontrolu driv. Taky jsem byla dřív, začala jsem po 12hod směně v nemocnici krvacet, zařídilo se přeřazení na jinou práci. Ale bohužel jsem začala krvacet znovu. Měla jsem tři hematomy. Takže jsem nakonec na PN musela - i když nerada.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru