Neodpovídá týdnu dle MS. Má to někdo podobně?

sarikslezak
4. kvě 2020

Ahoj dle ms bych mela byt 7+5 tt ale dle ultrazvuku jsem 5+5tt☹️ na minule kontrole jsem byla 5tt dle utz a byl videt jen gestacni vacek, dnes uz byl aspon videt i zloutkovy ale nic vic 😕 ma to nekdo podobne a dopadlo to dobre? Pristi kontrola ve stredu a uvidime co dal ...

gruyerre
4. kvě 2020

@sarikslezak a ty víš, že jsi měla ovulaci přesně 14 dní po menstruaci? Protože jestli ne, mohlas mít klidně ovulaci o 2 týdny později. Tohle počítání podle termínu ms je pouze orientační a většinou se liší od ultrazvukových odhadů. Já měla rozdíl asi 12 dnů, ale věděla jsem, kdy byla ovulace, takže mě to nestresovalo.

michaela2609
4. kvě 2020

@sarikslezak buď vklidu... Důležité je, aby se vyvíjelo správně a třeba to za 14 dní dožene.. Já mám podle poslední ms o týden mladší plod.. A nemám se tím vůbec zabývat.. Důležité je podle ultrazvuku a podle toho se to bude také řídit všechno...

syslounek
4. kvě 2020

Mě MS a utz také neodpovídalo (+/- 10 dní) a děti jsou v pořádku. Dokonce při každém utz bylo bylo stáří trochu jiné.

sarikslezak
autor
4. kvě 2020

Dekuji za uklidneni, me jde taky o to, ze pred 10 dny na utz byl 5+0 a jen gestacni vacek a o 10 dnu pozdeji na utz 5+5 a k tomu zloutkovy vacek. Nemelo by tam byt uz videt vic? 😕😕

codal
4. kvě 2020

Na začátku se ty týdny určují hrozně blbě, důležité je, že se to mění, vyvíjí ❤️..

syslounek
4. kvě 2020

Už nevím jak to přesně vycházelo na týdny a co přesně tam kdy bylo, ale na začátku posledního těhu jsem taky u doktorky byla asi 3x , než potvrdila srdíčko. První návštěva zhruba 7 týdnů od poslední MS. Malý je v pořádku.

michaela2609
4. kvě 2020

@sarikslezak a co víc myslíš? Srdíčko?

sarikslezak
autor
4. kvě 2020

Ano embrio a srdicko

jako_mala_holka
4. kvě 2020

Srdicko je pozdeji, ja byla na prvni kontrole, tedy potvrzeni tehotenstvi na gynde az nekdy v 8tt a bylo uz vse krasne videt... a dle ms by vse bylo taky jinak, protoze ovulace byla az nekdy po 20dc, delala jsem testy... sla bych k dr az tak za dva tydny treba a uvidis

sarikslezak
autor
4. kvě 2020

@jako_mala_holka dekuji, ja sem h toho tak vyplasena protoze sem de doted ridila dle ms a to jsem k dnesku 7+5tt. Na kontrolu mam jit pristi stredu a doktorka rikala ze potrebujem aby tam to srdicko bylo.. tak se bojim

michaela2609
4. kvě 2020

@sarikslezak pokud byla ovulace o těch 14 dní později, tak počítej, tě srdíčko bude vidět později... Někomu jde vidět v 7tt někomu třeba až v 9tt...kamarádka neměla třeba v deloze ani náznak těhotenství v 8tt... A za týden už pak viděli gestacni vacek zloutkovy vacek i srdíčko... Hlavně buď v klidu a zbytečně se nenervuj.. Dívej pokud se něco stát má, tak se to stane a stejně s tím nic neuděláš 😔musíš věřit...

sarikslezak
autor
4. kvě 2020

@michaela2609 jojo tak budu doufat dekuji ❤️

jako_mala_holka
4. kvě 2020

@sarikslezak jasne no, jenze prave ovulaci ma kazda jindy, to jen nekdo ma podle ucebnice 14dc... znam i holky, co ji maji treba az kolem 30dc, samozrejme maji pak mnohem delsi cyklus, treba kolem 40, 45 dnu.... taky jsem mela delsi, cca 35, ovu cca 20dc... hlavni je, ze ovulace probiha, neco tam je, tak ted jen doufat, ze se to bude vyvijet... na pristi kontrole uvidis, hlavne v klidu 😉

goodzana
13. kvě 2020

@sarikslezak já zase byla vcera a gestacni Vacek 7 mm a embrio 2 mm v děloze a měla jsem být 6+2 a Dr říkal že odpovídá tak 5+2 a že uvidíme snad bude v pořádku 🙏

sarikslezak
autor
13. kvě 2020

Vsem dekuji holky, ja bohuzel v sobotu potratila.... nastesti vse odeslo samo takze zadna revize nebyla potreba. Tak se budem hold snazit dal 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru