Nevolnosti 24/7. Jak se s tím poprat?

katka_cou
9. črc 2022

Ahoj jak jste se poprali s nevolnostmi? Nechápu jak těhotenské nevolnosti někdo mohl nazvat ranní mě je špatně celý den a někdy když se vzbudím v noci tak je mi taky špatně. Už nevím co s tím. Nevím ani co jíst protože v jednu chvíli mám na něco šílenou chuť a pak se mi jen z myšlenky na to jídlo dělá špatně. A když pořád něco nejím tak je mi zase špatně z hladu. Už si připadám jako blázen.

klpoiu
11. črc 2022

Zbytečne takhle se trápit. Na gyndu ať doktor předepíše Torecan. Jak mi řekl můj doktor, ženy jsou strašně moc statečně, ale zbytecne trpí. Při těch nejhorších stavech alespoň trochu lek ulevil.

ladyhacek
12. črc 2022

mě pomohli suché grehamové plátky, jíst méně ale často právě abych neměla hlad. Bylo mi špatně cca do 5 měsíce, ale díky plátkům jsem tolikrát nezvracela jako u prvního

oplatecka
12. črc 2022

Když si to tak spočítám, při těhotenstvích jsem prozvracela dva roky života 😁 Začalo to od 6tt a pokračovalo až do porodu. Zvracela jsem od rána do večera a nepomohlo mi vůbec nic. U druhého těhotenství to byl extrém, zvracela jsem i dvacetkrát denně, byla jsem několikrát v nemocnici, zvracela jsem i při kapačce. Nezabral mi Torecan, Degan ani Ondansetron. Musela jsem to jen přežít. Po porodu mi jako lusknutím prstů bylo zase dobře. Své děti miluju, jsem ráda, že je mám, ale těhotenství pro mě bylo za trest, a bylo to nejhorší období mého života.

katula94
12. črc 2022

@katka_cou Ahoj. Kup si v lékárně Antimetil. Je to přírodní, ze zázvoru, a doporučuje se brát hned po probuzení jeden a na poledne druhý. Neříkám, že ti díky tomu přestane být zle, ale mě osobně to aspoň trochu ulevuje, a v těchto stavech je přes den každá hodinka byť mírné úlevy fakt za všechny prachy :D

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru