Odeznění příznaků těhotenství - je to v pořádku už v 6. týdnu?

zetpee
25. bře 2019

Holky jsem podle menses 7+2tt podle ultrazvuku v 6tt a jakoby mi odeznivaly příznaky. Nebolí mě v podbřišku jako při menses, akorát Teda zůstaly nevolnosti a bolest prsou. V podbřišku mě nijak nepíchá ani nic podobného. Říkám si, jestli je všechno v pořádku.. Na kontrolu jdu až za týden :( tak jsem taková nesvá..

codal
25. bře 2019

@zetpee to,jestli máš nebo nemáš příznaky vůbec neznačí prosperitu těhotenství..u první dcera mi nic nebylo a krom bolesti prsou bych vlastně skoro nevěděla,že jsem těhotná.S druhou dcerou jsem první trimestr prozvracela. Neboj se🙂..

zetpee
autor
25. bře 2019

@codal 2x jsem potratila takže teď mě děsí každá "blbina". Tak snad to bude dobrý. Děkuji.

miba10
25. bře 2019

@zetpee až budeš v pokročilejším stádiu těhotenství si ještě bolesti v podbřišku můžeš užít dost. Dělá to roztahovani dělohy a napínání vazů. Hlavně buď v klidu. Stres ti nepomůže. Chápu tvé obavy, ale snaž se myslet pozitivně. Držím palce

codal
25. bře 2019

@zetpee to chápu.. držím pěsti, určitě to bude v pořádku ❤️

zetpee
autor
25. bře 2019

Holky děkuji moc. Snad bude všechno v pořádku.

saminomimino
25. bře 2019

Já při zamlklým měla normálně příznaky u prosperujícího tehu odeznivali,takže fakt to nic nevypovídá

zetpee
autor
25. bře 2019

Zamlkého se bojím strašně.. Achjo..

marketa1218
25. bře 2019

@zetpee Mně nebylo vůbec nic, bolela mě jenom prsa a byla jsem dost spavá a to jsem teda ještě teď, jinak kdybych nedostala menstruaci, tak prostě nevím, že jsem těhotná. Teď jsem 16+3 a to bříško bolí občas fest, jak se mi roztahuje děloha. Opravdu to, že ti nic není nevypovídá o neprosperujícím těhotenství, ale také jsem se na začátku bála jestli je to v pohodě. Sice nejsem po zamklých těhu, ale zase jsme na miminko dlouho čekali. Držím palce <3

kaja2016
25. bře 2019

@zetpee Nevolnosti a prsa jsou dobre znameni🙂 Vydrz.-)

zetpee
autor
26. bře 2019

@kaja2016 tak doufám, že máte pravdu 🙂 děkuji

kaja2016
26. bře 2019

@zetpee Uvidis no. Ja to znam. Mam taky za sebou dva potraty v 1.trimestru. Ale ver, ze je lepsi potrat nez netehotnet, to mam ted uz prez rok. Aspon vis, ze to telo nejak funguje. Tak zkus lezet, jestli muzes, obcas se projdi na hezkem pocasi, delej si radosti. Davaji ti utrogestan? Po u potratech by podle.me meli.

zetpee
autor
27. bře 2019

@kaja2016 nedali mi nic. Aspoň jsem si v lékárně koupila těhotenské vitamíny. Prý se dopředu nic nedává když nekrvacim. V pondělí jdu na kontrolu tak jsem zvědavá a bojím se :(

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru