• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Opar v těhu, můžu použít mastičku?

11. března 2014 
ahoj jsem v 8tt a udělal se mi opar na rtu trpím na ně i normálně může se na opar použít nějaká mastička když jsem těhotná máte s tím někdo zkušenosti? Díky moc
10. bře 2014 v 10:10  •  2 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj taky jsem mela mudr mi rekla ze si mam koupit herpesin..
10. bře 2014 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Opar je infekce - viróza uvnitř. Jak je to s léčením mastičkama, to těžko říct. Když to chytnu okamžitě, tak pomůžou kapky z grepového semínka (v lihu). Teď mám opar trochu rozjetý, spaluju to taky grepem nebo jenom alkoholem (zevně :stuck_out_tongue_closed_eyes: ). Jako dítě jsem dostávala zinkovou mast (zinek posiluje imunitu a vysušuje - jak moc funguje "posilování imunity" zevně, to netuším).
Jsem dočasně v Řecku. Loni měl syn necelý rok, když se mu u pusy udělalo něco, co vypadalo jako opar. Jela jsem s ním k doktorce. Reakce? "Jo, je to opar... Natírejte mu to olivovým olejem..." :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Čili - hlavně neškodit :wink: Tělo se s tím popere...
10. bře 2014 ve 13:47  •  čeká miminko, termín má v červnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lenkalenulka díky moc tak mi dali v lékárně nějakou konopnou mast může se to v těhu a díky za rady
11. bře 2014 v 08:48  •  2 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek