• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrá bolest v podbřišku v 11. týdnu těhotenství

31. ledna 2014 
Ahoj holky, mám dotaz. V noci mě vzbudila hodně ostrá bolest v pravém podbřišku, tak jsem vstala a šla na záchod, že to třeba pomůže...Opravdu to bolelo docela dost, bolest bych přirovnala asi jakoby mi z tama někdo vzal střeva a všechno co tam je a začal to natahovat. Na wc jsem byla akorát na malé, v koupelně jsem už začala mít problém se vzduchem a sotva jsem došla do obýváku, tak jsem už přestávala vidět, lehla jsem si na gauč, nebo bych sebou praštila o zem...Tam to pomalu začalo ustupovat. Bolest trvala tak 5-10 minut. Pak jsem šla spát a už mírnější bolest jsem zaspala. Zdál se mi přímo hororový sen o potratu, tak jsem z toho teď víc na větvi, než bych normálně byla. Jinak dr mi na poslední kontrole řekla, že mám problém s povoleným pánevním dnem, takže mě dost často někde píchne a zabolí, ale tohle bylo v noci a bolest trvala opravdu dlouho. Co to může být? :unamused:
31. led 2014 v 09:58  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na gyndu :sweat_smile: Může to být něco špatnýho, ale nemusí... to řekne doktor.
31. led 2014 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@terinda No, právěže jsem vyšilovala už minule, když mě pořád dost píchalo v podbřišku a měla jsem jakoby řezavou bolest tam, kde je močák, ale v moči nic nebylo a dr řekla, že mám povolené pánevní dno a vše bude bolet...
31. led 2014 v 10:05  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
já bych taky šla radši k dr. :wink: minulé těhotenství jsem to taky na konci 11. týdne zažila, jeli jsme na pohotovost a mimču přestalo tlouct srdíčko.....tak se ta děloha stahovala a chtěla ho vypudit ven, proto ta bolest :frowning2: ale třeba to budeš mít něco s tím pánevním dnem a jenom se uklidníš :slight_smile: já bych radši byla za hysterku a byla bych v klidu, že je vše v pořádku, než aby ses takhle doma stresovala :wink:
31. led 2014 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@doko Pořádně jsi mě vyděsila :cry:
31. led 2014 v 10:23  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raduska86 Zkus zavolat na gyndu a popiš jim tu bolest.
31. led 2014 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raduska86 TAk je jasný, že kvůli každému píchnutí nemůžeš vyšilovat. Ale co jsi popsala, zní trochu vážněji. Min. bych na tu gyndu zavolala, př. jela.
31. led 2014 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zavolám na gyndu a uvidím :(
31. led 2014 v 10:27  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raduska86 okamžitě upalovat k doktorovi. Může to být jen nějaká drobnost ale také to může být pořádný průšvih ale jelikož žádná nejsme ani vědma ani lékař on-line tak více neporadíme. Každopádně držím palce ať je to to první
31. led 2014 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raduska86 ježíííš promiň, to jsem nechtěla :cry: :cry: jen nechci abys to podcenila, ale řešila to hned :wink: já totiž tady ty pocity znám, že nechci působit za hysterku a bojím se kvůli každé blbosti k lékaři........teď jsem znovu těhotná a měla jsem dva týdny zpět nahnědlý výtok.....jen lehounce téměř nic....tak jsem si říkala, co má být bude, nebudu vyšilovat. mamka mně nadala jak malému děcku, naložila mě do auta a odvezla na pohotovost. tam mě okamžitě hospitalizovali a dali na kapačky......byl to rozkrvácející se hematom a byl těsně u mimča, takže kdyby se to rozjelo, mohl ho strhnout sebou!!! :frowning2: takže díky mamce to dopadlo dobře :wink: Tobě samozřejmě přeji aby to dobře dopadlo a fakt radši běž s každou blbostí!!! od toho jsou doktoři tady, i když se na nás dívají jako na obtížný hmyz :slight_smile: přeji hodně štěstíčka!!!
31. led 2014 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojte holky, tak jsem byla na gyndě a vše je v pořádku :slight_smile: U mě jsou to opravdu jenom ty vazy a povolené pánevní dno. Prý to může takto bolet ještě tak dva týdny. Bála jsem se dost, protože u bolesti omdlívat mi normální nepřijde, ale miminko se má dobře :slight_smile: A já jsem šťastná jako blecha :slight_smile: Prý na bolest mám užívat Panadol. Děkuji všem za podporu :slight_smile:
31. led 2014 ve 12:26  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@raduska86 tak to je super zpráva :wink: ještě, že jsi šla, teď jsi aspoň ty i miminko v klidu :slight_smile:
31. led 2014 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@doko To máš pravdu :slight_smile: Teď se jen na všechny usmívám :slight_smile:
31. led 2014 ve 12:55  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raduska86 Jsem ráda, že je vše ok.
31. led 2014 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tvůj příspěvek