Papp-a test - výsledky

janavincalkova
26. led 2018

Ahoj meli jste to nekdo podobne a bylo miminko nakonec zdravé? Dnes mi přišly vysledky z Papp-a testu v 11tt a vysel mi takto : freebeta HCG - 4,61 MoM, a papp-a - 0,58 MoM... Celkovy vysledek pozitivní, zvýšené riziko M. Down 1 : 150 .... Dekuju

loole
4. čer 2018

Měla jsem hodně špatné obě hodnoty. Už si nepamatuji kolik, ale riziko bylo větší než 1:50 na Edwardsuv a Pattauv syndrom. Narodila se naprosto zdravá holčička 🙂

uzivatelkapetra
4. čer 2018

Počkej až jak dopadne scrrening samotný a ptrj se doktora na vše co tě napadne

krutak1fle
4. čer 2018

@janavincalkova Ahoj, ja mela na zaklade techto testu + veku riziko Downa 1:7. Litala jsem na genetiku a byla jsem na odberu plodovky. Na zaklade podrobneho screeningu a rozboru plodovky riziko vylouceno. Ale byly to nervy. Ted jsem 34tt.

gorda
4. čer 2018

Ja mela taky horsi hodnoty a az pote zjistila, ze se nekde delaji nejdriv krevni testy a az pote uz. Nechapu. Me delali vse zaroven, tudiz kdyz prisli vysledky, bylo riziko na downa 1:317 a i diky dobremu uz to nikdo moc neresil.

petula.bir
9. led 2020

Ahojky, já měla riziko 1:250 na rozštěp páteře, šla jsem na odběr plodovky a nyní mám zdravého 11.letého syna 😁 Bude to dobrý, uvidíš ❤️
Aha, pardon, staré ... nevšimla jsem si 😂😂😂😂🙈

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru