• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Píchání v podbřišku v 10tt, je to normální?

26. prosince 2016 
Ahoj, prosím o radu, v pondělí budeme mít přesně 10tt. Ráno jsem přetáhla močák a od té doby mě píchá v podbříšku. Může to mít něco společného s mimčem, nebo to je jen můj nastydlí močák? Přijde mi, že se mi to od rána zhoršuje.
28. bře 2014 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,me to take delava,kdyz nejdu hned na wc,tak mi to tak dela taky,vcelku me picha podbbrisek casto,taky se bojim o mimi,ale snad to bude ok,rika se,ze je to zmenou tlaku na da delohu pa
15. dub 2014 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, nemej strach, pokud to neni nejaka nesnesitekna bolest, ja to mela stejne jako ty, nektere dny to bylo vic, pak se to ztratilo a zase treba za tyden vratilo. roste Ti deloha. prejde to za par tydnu. plasila bych ve chvili, kdyby se k tem bolestem pridalo krvaceni. preji vam obema hodne stesti:slight_smile:
23. dub 2014 ve 23:15  •  čeká miminko, termín má v květnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,jsem ve 12 týdnu těhotenství a už mě druhy den picha v podbrisku a při curani jen trosku bolí, ale curam ztěžka . Při vstavani mě tam hluboce píchne. Mohl by to být nastydly močový měchýř ? Děkuji za odpověď
26. pro 2016 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek