Píchání v podbřišku v 11. tt, je vše v pořádku?

dadanana
15. bře 2015

ahoj, chtěla ybch se zeptat, píchá mě v podbříšku ale jen na levé straně, není to velká bolest, ale píchá mě tam pravidelně .. kontrolu mám v uterý, myslíte že je vše v pořádku?

luckiesj
15. bře 2015

Já jsem v 10 tt a taky mi občas píchne v podbřišku nebo ho prostě občas "cítím" a myslím, že je to normální. Celé se to tam roztahuje a mění.

dadanana
autor
15. bře 2015

mě pravě taky do ted jen občas, ale ted poslední hodinu plus minus pravidelně po minutě někdy po pěti minutách... tak mám strach :(
@luckiesj

jandulinkaa
16. bře 2015

Jsem také ve 12tt, každý den mě bolí břicho jako při MS a občas píchá na obou stranách. Dr. mi řekla, že je to normální, jak se roztahuje děloho, teď i mimi rychle roste. Ale pokud si nejste jistá, klidně k dr. jděte, já jsem u prvního také pořád lítala 😉

evcann
16. bře 2015

@dadanana je to v porádku, naprosto bezne 🙂 v klidu uzivejte tehotenstvi

monni88
16. bře 2015

Můžu jen souhlasit s tím, co píší holky přede mnou. Měla jsem to taky tak a i dle doktora naprosto v pořádku a běžná věc. 🙂

dadanana
autor
16. bře 2015

Děkuji za uklidnění 🙂 zítra to panu doktrovi řeknu pro jistotu, a snad řekne to stejné 🙂

mazlik1
16. bře 2015

taky si s podbřiškem často užívám 😒 a jak se to spojí i se zády tak jeto paráda 😠 😠 , ale bude to roztahováním a jak malé roste =) ale už několikrát jsem byla v pokušení jít k doktorce, ale pak to přestalo a byl klid 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru