• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Píchání v podbřišku (vaječníky?) v prvních týdnech?

6. srpna 2014 
Krásné ránko,
jsem v třetím týdnu těhotenství a když např. kýchnu (což díky alergii dělám téměř neustále) nebo udělám nějaký prudký pohyb hodně mě píchá v podbřišku (příjde mi, že je to vaječník, navíc na straně, kde jsem měla zralé vajíčko). Je to normální? Vůbec si to z prvního těhotenství nevybavuji. A k doktorce jdu až příští týden.

Díky moc za vaše zkušenosti.
23. črc 2014 v 10:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Normální mi to přijde, mám to občas i teď, v 17.týdnu. Doktorka mi to vysvětlila vyšší prokrveností dělohy, takže cítím "každé píchnutí".
23. črc 2014 v 10:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@lilibeth je normální cítit při kýchnutí jakékoli píchnutí, spíš není moc normální vědět už ve třetím týdnu (tedy sotva týden po ovulaci) o těhotenství :angry:
23. črc 2014 v 11:10  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@kvakuska Proč to není normální? Že jsem těhotná jsem věděla 14 dnů po ovulaci/ oplodnění, když jsem nedostala menstruaci a měla pozitivní těhotenské testy.
Já počítám těhotenství od početí a né od poslední menstruace :grinning:
23. črc 2014 ve 20:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@lilibeth těhotenství se počítá podle stáří vajíčka z tvého vajecniku. takže první den ms. takže jsi v pátém t. :slight_smile:. já měla to pichani taky a nějak v sedmém osmém to přešlo. :-*
28. črc 2014 v 00:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@lilibeth
@simka77spain
@kvakuska
Holky, taky mě to píchá sem tam a pěkně mě to nervuje a stresuje. Uá :grinning:
5. srp 2014 v 08:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@lucfuci v kterém jsi týdnu? to te přejde, uvidíš. :slight_smile: mě už nepicha nic. :slight_smile:
5. srp 2014 v 16:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@lilibeth mužeš tam mít i nějakou malou cystu. tím se neděs, je to normální....já to měla taky...a přejde to, uvidíš....
gratuluji k těhu, at krásně rostete...a jste zdraví...
5. srp 2014 v 17:39  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@tarra27 Děkuji. Byla jsem tento týden u doktorky a vše je jak má být. I to píchání prý k tomu patří.
Ale vždycky mě to vyleká a na malou chvilku ochromí, protože to bolí opravdu dost.
5. srp 2014 v 17:45  • Odpověz  • To se mi líbí
@lilibeth já si pamatuji, že i já se bála...doknce jsem začalla nějak cca 7týden špinit a to jsme byli u tchýně a chtělo se mi ulet, měla jsem takový strach...ale jen se víc hnízdilo vajíčko :slight_smile:

bude to dobré, uvidíš .-)
5. srp 2014 v 17:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@simka77spain úplný začátek :slight_smile:
6. srp 2014 v 08:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@lucfuci to te přejde za pár týdnů , uvidíš. taky mě to někdy tak hodně pichlo že mi to vystrelilo až do ramena a jednou taky bolelo asi pět minut, asi jak se to tam natahovalo ta deloha :slight_smile:
6. srp 2014 v 15:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Tvůj příspěvek