• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podle doktora těhotná 4tt místo 6tt. Je to možné?

27. února 2009 
holky, ještě mi bral krev a mám si v pondělí zavolat pro výsledky, sliznice se zmenšila. Stále doufám, že to mimi bude, ale vím, že ne :frowning2:
23. led 2008 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
To já sem zjistila,že jsem těhotná až pozdě..pan doktor mi řekl,že jsem tak v 10-11 týdnu,ale že to může být i víc..ještě studuji tak sem se rozhodla pro potrat..hned druhý den mě objednal a tam se na mě koukli ultrazvukem a řekli že je moc pozdě,že jsem ve 13 týdnu a potrat se dělá jen do 12 týdnu..takže budu mít miminko,ale včera jsem byla na sonu a tam počítali jak má to miminko velký zátylek(nebo něco takového)atd..a řekli mi,že jsem ve 14 týdnu ale podle toho ultrazvuku na kterém sem byla před 2 týdny bych měla být už v 15 týdnu..takže sem na potrat přisla ve 12 týdnu a oni mi řekli,že jsem ve 13 a řekli,že jen o týden dřív kdybych přisla tak mi to mohli vzít,ale já přisla ve 12 týdnu... :cry: :frowning2: vůbec to nechápu :frowning2:
24. únor 2009 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
mozno to zle vypocitali alebo si zle uviedla zaciatok poslednej menstruacie... ale teraz je to uz asi jedno... mna sa sestricka pytala na zaciatok posled. men. som jej povedala a ona si zapisala iny mesiac takze mi vypocitali aj zly termin porodu na zaciatku.. som mesiac bola v tom, ze termin mam az niekedy na 7. aprila ci ako.. najlepsie to aj tak zisti ultrazvuk

johaha nebud smutna milion zien je tehotnych a chodia do skoly.. a pokial to je vyska tak to uz vobec nevadi :wink: akurat tie stresy no..
24. únor 2009 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
johaha, bud rada a tes sa.... raz by si to strasne lutovala.......
24. únor 2009 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak ja tiež študujem na VŠ 4 ročník a som tehu a plánovane. Je to úplne v pohodke. Ja popri škole stíham ešte aj pracovať na plný úväzok...
27. únor 2009 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
johaha - ono se to může i měnit, občas mimčo povyrostemíň občas víc... Já mám podle dr mimčo o 2 týdny mladší, než podle PM vychází (takže jsem teprv 11tt a měla bych být už 13), jsem sama zvědavá, jak to bude na příštím uz... A nedělej si z toho hlavu... Taky dělám vejšku (teprve bakaláře - letos budu dělat státnice) a ono to snad půjde nějak zvládnout :slight_smile: Teda státnice v těhu snad určitě a magisterský studium s mimčem uvidím no... :slight_smile: Zkus to brát pozitivně :slight_smile:
27. únor 2009 ve 23:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek