• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Polyp na děložním hrdle v těhotenství. Zkušenosti?

1. prosince 2012 
Ahoj,
nemáte prosím někdo zkušenost s polypem na děložním hrdle, zda je to vážné a ohrožuje těhotenství? Jsem v 11+3 a doktorka mi ho našla díky mírnému špinění, napsala mi na to ascorutin proti krvácení a globule macmiror proti zánětu - které mají navíc v příbalovém letáku napsáno "nevhodné pro první trimestr". Její závěrečná diagnoza je jednoduše "hrozící potrat", což mi na optimismu nepřidalo... O tom, jestli je to vážné nebo spíš banální, se nechtěla bavit. Pokud k tomuto tématu máte nějaké své zkušenosti, budu moc ráda. Díky!
29. lis 2011 v 11:08  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
já mám polyp už nějakých 10 let,nemám s ním žádné problémy (špinění apod.),ale je tam a pokud se neprojevuje,je to prý v pořádku.přečkala jsem s ním i celé těhotenství a teď zatím bez problémů druhé.tak snad proběhne dál vše také bez problémů :slight_smile:
30. lis 2012 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
:copyright:anika7 - ahojky, já měla v 8. týdnu také polyp a doktorka mi ho v ordinaci ukroutila s tím, že uvidíme, jak to dopadne a od té doby mám se špiněním pokoj. Dostala jsem také Ascorutin a ještě nějaký lék, ale to už si nepamatuji, co to bylo.
1. pro 2012 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek