• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Pomalý vývoj plodu, nevychází podle menstruace

1. června 2014 
@cristynaxo První termín mám 30.8., ale mám počítat spíše s tím druhým 6.9. Dnes jsem byla u dr., tak si mám tašku každopádně už v srpnu připravit. Syn nastupuje v září do 1. třídy, tak jsem si dělala legraci, že půjdu se sbalenou taškou pro jistotu i 1. září se synem do školy, když by to nebylo do té doby :slight_smile:
30. dub 2014 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my mame prvni termín 1 a druhý 10. září...synátor má naštěstí odklad a nechám si ho doma - já bych asi prvnáčka a mimco nezvládla, ale učíme se doma,denně ca 45 minut...já budu mít tašku už od července :grinning: a stejně půlku věcí zapomenu...no a po víkendu objednávám první várku plínek....
1. kvě 2014 v 17:11  •  čeká miminko, termín má v září 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@reynocek tak my mame prvni termín 1 a druhý 10. září...synátor má naštěstí odklad a nechám si ho doma - já bych asi prvnáčka a mimco nezvládla, ale učíme se doma,denně ca 45 minut...já budu mít tašku už od července emoticon a stejně půlku věcí zapomenu...no a po víkendu objednávám první várku plínek...
9. kvě 2014 v 09:51  •  čeká miminko, termín má v září 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cristynaxo My jsme byli taky v psychologické poradně kvůli možnému odkladu, ale za těch pár měsíců, než na to vyšetření šel udělal dost pokrok a i se "změnil", takže jsme se sami přikláněli spíš k tomu, že do školy nastoupí a sama psycholožka nám to pak potvrdila. A hlavně se do školy hrozně moc těší. Takže jde. Sama jsem zvědavá, jak to budeme zvládat. Já jsem ještě objednala malou cestovní postýlku, abych mohla mít prcka v obýváku a neměla strach, že mi na něj ty dva větší raubíři třeba v zápalu hry padnou. A plus je, že je cestovní a můžu ji vzít i k babičce. Tím s nákupy asi končím. Co jsem tak zkoukla, tak ten základ mám a zbytek budu dokupovat podle potřeby po narození.
15. kvě 2014 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@reynocek tak pokud se i tesi,tak jedine dobre...Kubajz ma znalosti a vse zvlada..jen po 20ti minutach uz na vse dlabe...takze sice mame odklad potvzeny,ale budem se pekne ucit doma :slight_smile: ...já jsem i ríkala ze si k postýlce koupim kolecka a budem po ´´dome´´ mobilni...ja se spise bojim ze me mrnouska pozmoula pes..miluje deti,ale je hrozne hrrrrr...tak snad to bude ok a v nejhorsim ohradka potom...jeste uvidime...vcera jsem byla na kontrole a pry nam ukapava plodovka - ale pry se to snad spravi...tak doufam...uz asi pomalu zacnu prat a zehlit..opravdu uz nevim jak se doma zabavit... :unamused: a co vy? miminko i ty vse ok? kolik i pibrala? ja uz 7 kilo..no des bes..budu jak sud na nozickach :grinning: ..u Kubika za cele tehu 5 kg a ted uz tolik a to jsme neco malo za pulkou..kazdopadne kopanecky uz jsou pekne citit....tak se mej,pozdravuj deti a jak bude cas tak se ozvi
16. kvě 2014 v 19:48  •  čeká miminko, termín má v září 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Všem. Mohla by jsem poprosit také o Váš názor? Byla jsem na utz v 7+4tt podle menstruace a doktorka mi řekla že plod je strašně malý a že to vypadá že neroste. Ani žádné srdíčko. Na další utz jdu v 8+4tt podle MS a mezi tím jdu dvakrát na krev. Strašně se bojím že mám zamlklé těhu :( chtěla bych se ale zeptat zda plod prostě neni jen mladší protože poslední menstruace byla vyvolaná injekčně kvůli několika měsíční nemenstruaci a můj cyklus je vždy cca 32 dní . Poradíte prosím někdo? Moc moc Vám děkuji.
17. kvě 2014 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zukiii ahoj...my jse podle utz byli o 3 týdny pozadu..kdyz mel byt uz prcos videt pole MS tak jsme videli jen zloutkový vacek a pan doktor me rikal ze to jeste nic neznamena..ted jsme 26/27tt a porad mali,ale zraví! nevěš hlavu a věř ze to bude ok a vse dozenete..navic mi pak pan doktor vysvetloval ze podle MS se neda ridit,protoze buh vi kdy byla ovulka,kdy doslo k oplozeni apod..drzi pesti! :slight_smile:
1. čer 2014 v 18:46  •  čeká miminko, termín má v září 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek