Potrat? V 9tt je srdeční akce slabá a mimi malinké

luciisehnalka
12. led 2017

Dobrý den , mam dotaz. Jsem v 9t. a doktor mi rikal,ze srdecni akce je prilis slaba a mimi prilis malinke. vzrustove tak o 3t mensi. Hcg jsem mela vyssi nez dva dny predtim,ale mimi slabne. Nechce me pan Dr. Poslat na revizi z duvodu ,ze hcg bylo vyssi,ale pritom uz ted vi,ze to nadeji nema. Nespinim,nekrvacim nemam bolesti, ale psychicky je to narocne. Nemate prosim nekdo zkusenost? Jsem zoufala. Predem dekuji za odpoved.

henesee
12. led 2017

Zkusenost nemam, ale v zadnem pripade bych to nevzdala! Pri prvnim tehotenstvi jsem mela byt 10tt,ale nalez odpovidal 5+0. Za dva tydny mimco odpovidalo 7+0 a vse bylo ok. Otehotnela jsem pozdeji. Takze to nevzdavej

monikaa_p
12. led 2017

Jsem stejný případ jako @henesee. Taky mi bylo řečeno ze asi zamklé těhu ale ve finále jsem pouze otěhotněla pozdeji. Držím pěsti a nevzdavej to 🙂

luciisehnalka
autor
12. led 2017

Prijde mi hrozne cekat na to az mu prestane bit srdicko.. Porad doufam a nechci prestat verit. Dekuji za podporu!

monikaa_p
12. led 2017

Kdy mas dalsi kontrolu?

luciisehnalka
autor
12. led 2017

V

luciisehnalka
autor
12. led 2017

V pondeli rano odbery na hcg a odpoledne ultrazvuk

kristynatita
13. led 2017

Ja

yerry
13. led 2017

Ahoj u starší dcery jsem měla v na konci 8tt na UTZ místo miminka jakou kuličku. MUDr. Mi řekla že to vypadá na morální těhotenství a ze tomu nedává moc naději. ... byl patek a řekla mi ze počkáme do pondělí a pak se uvidi. ... celý víkend jsem pro brečela a ještě jsem byla hodně na hrazena. .. no v pondělí jsem

yerry
13. led 2017

Tam šla s tim ze už je po všem. Při už tam porad byla ta podívaná věc ale mudr najednou povídá "moment je slyšet srdicko" a porad tim vnitřním

yerry
13. led 2017

UTZ kroutila a najednou za tim bylo schovaný mimi. O 13 dni menší ale bylo tam. Dnes je ji 5 let... kousíčky se nevysvětlil a a cele tehu už pak bylo v pohodě. .. je to sice jiný případ ale chtěla jsem tim říct že naděje je vždycky a i když už to vypadá že nic tak se to ještě muže změnit.

Omlouvám

yerry
13. led 2017

Omlouvám se ze Pisu na části ale samo se mi to přepíná 😠

lucinka58
13. led 2017

vydrž - třeba to bude v pohodě. dokud srdíčko bije, je furt šance 🙂

luciisehnalka
autor
14. led 2017

Dekuji🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru