Poznáte pohlaví?

slunicko1551
7. únor 2019

Holky, je mi jasné, že chci asi moc a že dost možná ani nic nejde vidět, ale jsem neskutečně nedočkavá, a tak se chci zeptat :D Dokážete aspoň některá dát tip, jestli se jedná o holčičku nebo kluka? Vím, že někdo se v tom aspoň trochu vyzná. Já teda ne 😁 Samozřejmě se na to nebudu upínat, ale tipy mě děsně zajímají. Fotka v 13.tt

slunicko1551
autor
7. únor 2019
inke29
7. únor 2019

a proč ses nezeptala doktora?? 😀 ja tomu teda nerozumim ale myslim ze z téhle fotky se to nepozná...u sebe jsem to videla na ultrazvuku krásně ale byl to pohled jakoby ze spodu zadečku a byl tam ten kluk prostě nádherně videt, ze by to poznal kazdej 😀

slunicko1551
autor
7. únor 2019

@inke29 To víš, že ptala :D ale nechtěl moc tipovat. Řekl, že možná se malinko víc přiklání k holčičce. Ale znáš to. Sedím, zkoumám fotku a jsem nedočkavá, tak jsem to prostě musela zkusit 😃

lotta1234
7. únor 2019

Takto zboku to moc nevidno. Nam doktor povedal na prvom screeningu a mal spravny tip, asi zalezi aj na pristroji. Su potom aj speci ultrazvuky za poplatok len na zistenie pohlavia, pripadne geneticky test z krvi (cca 2500 korun).

karoczde
7. únor 2019

@slunicko1551 uvidíš příště.. u mě to taky bylo, že to vypadá na holčičku a na další kontrole mi řekli, že to je kluk🙂 😀

makronka222
8. únor 2019

Z fotky z boku asi tezko

ah1234
8. únor 2019

Taketo hadanie je ti k nicomu 🙂 nam doktor povedal ze je to dievcatko na 85%, tesili sme sa na dievcatko a nakoniec to bol chlapec 😂 a tak sme sa "hadali" o mene pre holcicku :D pockaj si pekne kym ti doktor potvrdi pohlavie 🙂

miba10
8. únor 2019

@slunicko1551 z boku toho moc nepoznáme. Navíc abych použila slova mého gyn3kologa:Takhle brzy je to loterie. Holčičky mají ještě hodně natekle pysky a rádo se to zamenuje s pindikem.
Také mi pohlaví dřív než po 20.tt neřekl a bylo to vidět krásně a bylo to opravdu 100% 😊 záleží ale také jak se mimčo natočí

ewelina25
3. dub 2019

@slunicko1551 já bych zkusila si udělat test z jedlou sodou abych se trochu přiblížila co to bude

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru