Prediko nebo Oscar v Baťovce Zlín?

janadora
23. kvě 2018

Ahoj. Kdysi tady ta diskuze byla. Musim se rozhodnout, jestli jit na screening v prvnim trimestru do Batovky nebo do Predika. Kde jste byli? Zkusenosti?

lpch
23. kvě 2018

Ja jsem byla v Prediku a byla jsem naprosto spokojena. Konkretne jsem byla u dr. Kovalcika a jeho pristup byl moc fajn - vse vysvetlil, byl mily a uz na 1. screeningu poznal, jestli je to kluk nebo holka 🙂 nam nastesti vsechny testy tehdy dopadly dobre, tak jsme nemuseli resit zadna navazujici vysetreni

silvinek
23. kvě 2018

Ahoj, ve 13. i ve 20. týdnu jsem byla v Baťovce, byl se mnou i manžel a nemůžeme si stěžovat. Čekali jsme jen jednou 10 minut, jinak jsme šli na čas. Doktorka byla zlatá, všechno nám ukazovala a vysvětlovala, manžel byl nadšený. Jinak my jsme teda taky neměli naštěstí žádný problém a ani jsme nechtěli vědět, co čekáme, takže toto neposoudím 😉 Ale pobavily jsme se s kamarádkou, která byla na Prediku, že jsme měly úplně stejnou paní doktorku 😀

g_m
23. kvě 2018

Byla jsem v Prediku a super. Je fakt, že jsme cca 30min čekali, ale zase všechno krásně vysvětlili a ukázali...

janadora
autor
23. kvě 2018

@silvinek a kolik jste v Batovce platili? Slysela jsem, ze snad v Batovce delaji testy na vic vrozenych vad nez v Prediku. ?

silvinek
23. kvě 2018

Byla jsem tam v září, to jsme platili 800,-, což mi pak proplatila pojišťovna a na druhém screeningu jsem byla v prosinci, to jsem neplatila nic. S těmi testy nemám tušení, na prvním screeningu jsme byli ráno, brali mi krev, dělali ultrazvuk a po obědě jsme si šli pro výsledky, kde mi všechno vysvětlili a řekli, kdy se objednat na další termín 🙂

janadora
autor
29. kvě 2018

@silvinek a potrebovala jsi nejakou zadanku?

silvinek
29. kvě 2018

@janadora Ne, jen jsem se objednala po telefonu na týden, který mi řekla moje doktorka.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru