Prenatal Brno - zkušenosti

terezzia
26. čer 2019

Ahoj, jsem podruhé těhotná, objednala jsem se do prenatalu brno na screening nt+, bohužel mudr ke které jsem chodila minule těhotenství už měla plno, tak mně objednali k jiné lékařce. Jestli jsem dobře rozumnela, měla by se jmenovat babakova...můj dotaz, znáte ji některá? Pokud ano, jaká je, ať vím co čekat..( podotýkám jsem už trochu" starší" (podle některých mudr) 36 let, a taky nejsem žádná twiggy, tak ať případně připravím svoje nervy😉děkuji za vaše postřehy

verruna
26. čer 2019

Ahoj, u prvniho screeningu je hlavne dulezite, aby ho vysetril certifikovany fmf lekař a aby ti vysetril vsechny zbaky downlva sy, ktere se vysetruji (nt,nb,tr,dv, a biochemii) 😊

terezzia
autor
28. čer 2019

@verruna díky, bohužel na seznamu certifikací jsem její příjmení nenašla. Tak teď jsem trochu v rozpacích a patram... ( i když kapacita pan doktor vlasin tam také není uvedený, našla jsem jen pavkovou...)

marjank
31. kvě 2020

@terezzia ahoj já k ní jdu teď ve středu. Jaký je. Vím že je to už rok zpět. Jen bych ráda info. Děkuji ❤️

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru