Přítel tvrdí, že slyší bít srdíčko. Jsem 5+2tt

nikita27lfc
13. lis 2016

Ahojky holky, vcera si přiložil jen tak přítel ucho k podbrisku a za chvíli úplně vyskočil radostí, že prý slyší bouchani srdíčka.
Nevěřila jsem mu, říkala jsem: to jsou určitě střeva, ale říkal že fakt, že střeva slyší taky ale že do toh slyší pravidelné bouchani...je to možné? 🙂 😕

japona
13. lis 2016

@nikita27lfc Ne není. Slyšel vás🙂

nikita27lfc
autor
13. lis 2016

To mě taky napadlo, tak si přiložil k mému srdci s říkal ze to neni ono ze moje bije pomaleji.

drakenn
13. lis 2016

Ne, neni to mozne

liska01
13. lis 2016

Ne, i s doplerem je slyšet srdíčko až někdy kolem 12 tt. 5+2 tt nejspíš ani žádné srdíčko ještě není. 😀

valeriem
13. lis 2016

To by musel mit usi jako nekdo. I sestricky v nemocnici na to potrebuji takovy ten zvon a da jim to hodne prace...

valeriem
13. lis 2016

A ted jsem si precetla 5+2 tt, to moje mimi jeste srdicko nemelo ani videt :- N

scvrcek
13. lis 2016

V tomhle tydnu?? Pokud vubec jiz bike, tak je slysitelne pouze velmi kvalitnim ultrazvukem (zdaleka jeste ne treba domacim odposlechě angelsound atd). Uchem rozhodne ne.. To dost mozna ani na konci, na to maji takovy trichtyr...

franerka
13. lis 2016

Mě to muž taky tvrdí že slyší prcka 😁 nechávám ho při tom. Má radost

masotri
13. lis 2016

Já jsem se na konci těhotenství snažila poslouchat srdíčko fonendoskopem a ani tak nebylo nic slyšet. Takže uchem, přes břicho, pokud váš přítel není Edward ze Stmívání opravdu srdíčko slyšet nemůže 🙂 🙂 🙂

hop_ita
13. lis 2016

V 5tt jeste neni videt sni na utz. Jen gestacni vacek, o velikosti do dvou mm... takze urcite ne 😀

nikita27lfc
autor
13. lis 2016

Ok děkuju holky, přítele v tom nechám :D

makronka222
13. lis 2016

Myslim, ze spis slysi tvoje srdce

anndy25
13. lis 2016

Zdravím...je krásné když to s Vámi chlap takle prožívá už od samého začátku 🙂 Je dost možné že slyší protože chce slyšet...zkrátka představa.. 🙂
Já jsem dnes 8+5 a slyšet není zatím ani přes fonendoskop co mám ze zdrávky eště 😀 Ale u doktorky přes ultrazvuk už by měli být v tuto dobu slyšet ozvy 🙂Můj manžel to též prožívá silněji než jiní muži...dlouho jsme se snažili a teď furt hladí bříško stará se o nás.. je to sladký...Až budou pohyby tak se asi rozplyne 😀

nikita27lfc
autor
13. lis 2016

Přísahal mi že to slyší :D ale jen když stojím a on fakt zmáčkne ucho úplně do dělohy, ale taky se mi to teda nezda aby to tak brzo slyšel :D a kdovi zda to jde vbc někdy slyšet :D prožívá to šíleně. Je to naše první mimi ale ty jeho řeči kolem už mi to leze i na nervy někdy :D mluví na břicho atd. :D ale je to pěkné... Ve středu jdu na ultrazvuk a už chce i fotku :D

kituska20
13. lis 2016

Ne je to tvoje tepna.

astyna
13. lis 2016

Manžel slyšel srdce malého až na konci těhotenství, jinak se přikláním k té tepně 😉 Ale nech ho přitom, ať si to užívá.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru