Příznaky těhotenství - můžou slábnout, třeba bolest prsou?

nikolspace
3. srp 2018

Ahoj, chtěla bych znát vás názor. Jsem v 10 tt, během pár dnů mě téměř přestala bolet prsa. Je normální, že příznaky mohou postupem času slábnout nebo dokonce vymizet?
Stále mám nevolnosti a trpím na náladovost, ale nevím, jestli to nepřipsat tomu šílenému počasí. Už jsem o jedno malé přišla, ale o dost dříve, tak mám obavy.
Děkuji za názory.

kac9
3. srp 2018

Ahoj 🙂 řekla bych, že to, že se ve 3. měsíci příznaky ztrácí, je celkem normální 🙂

lucifux
3. srp 2018

Ahoj, u prvního syna jsem měla příznaky docela silné a jasné. Každopádně prsa mě boleli asi celý první trimestr. Ale teď jsem na začátku, jsem 6tt a skoro nevím, že jsem. Prsa mě boleli z prvu trochu, a teď mě jen tak sem tam pnou, nebo jsou na dotek citlivé.

helinkaaa
3. srp 2018

Ahoj, během prvního trimestru mi také začaly bolesti prsou odeznívat a myslím, že je to normální. Na dotek jsou citlivější .

nikolspace
autor
3. srp 2018

Tak snad je vše v pořádku 😐 děkuju

jessical
3. srp 2018

Občas mě pobolívala na začátku prsa, po dvou měsících už mi bylo jen občas nevolno, ale nezvracela jsem, jinak jsem žádné příznaky neměla a těhotenství probíhalo v pořádku, takže bych řekla, že se nemusíš bát 😊😉

miba10
3. srp 2018

Mě prsa nebolelo vůbec. Jen jsem cca 2 týdny zvracela, ale jinak nic

deliminico
3. srp 2018

@nikolspace Ahoj, prý někde od cca 10.tt do 12.tt, kdy přebírá funkci placenta, je HCG nejvyšší a tělo už si na tu dávku zvyká, takže potíže můžou vymizet, nebo si na ně tělo zvyká a už je třeba tolik nevnímáš a neobtěžují tě.
Já měla v těhotenství jen bolest prsou, jinak nic, a taky mě kolem 10.tt přestaly tolik bolet, bohužel jsem ale skončila zamlklým těhotenstvím.
Ale tím se nestresuj, jak říkám, tělo si zvyká, to nejkritičtější období se pomalu blíží do finále, určitě je vše v pohodě 🙂

nikolspace
autor
3. srp 2018

@deliminico snad máš pravdu, ty pomlky mezi vyšetřeními jsou šílený, člověk neví, co se děje 😐
Jinak ZT mě moc mrzí 😔

janawaes
4. srp 2018

@nikolspace Pokud si nejsi jistá, tak si zajdi na prohlídku, vůbec se ti nedivím, že máš obavy. Jinak já jsem ani nevěděla že jsem těhotná 🙂, ale byla jsem více unavená a tak, ale taky jsem to připisovala počasí a bylo vše v pořádku 🙂. Držím pěstičky 🙂.

cilkat
5. srp 2018

Mě se příznay měnily tak co 2-3 týdny. Teda krom totální únavy a nevolnosti z únavy, která se do 14 tt stupňovala a pak téměř ze dne na den ustoupila.... vrátia se na zhruba poslední dva měsíce... Prsa vzásadě bolela hlavně v době, kdybych jinak měla menstruaci...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru