Prsa na začátku těhotenství. Kdy se mi zvětší?

Ahoj holky, chtěla bych se vás zeptat na vaše zkušenosti ze začátku těhotenství....pořád čekám, kdy se mně zvětší prsa (jsem 5+2tt) a ono nic, jsou citlivější, v noci víc bolí, ale jinak vůbec nic, pořád stejně malý :-|
evulina77
6. kvě 2015
@potrinka uklidní se to, bolest přejde, ale budou celkově prostě jiné, ale dá se na to zvyknout...
versatilka
6. kvě 2015
@potrinka tak se spánkem na břiše to v těhu valné nebude 😃 Prsa mě hodně bolela v začátcích a vyšumělo to někdy kolem 16-20tt kdy se taky zvětšila. Pak to přišlo po porodu, když mi prťata v noci spala a já nekojila, ale s tím ti pomůže odsávačka 😉
nikolinniko
27. říj 2016
Chci se zeptat prosim, byla jsem tehotna ale mela sem samovolny podrat, ale i presto mam prsa velke a tvrde proc?
kaccistar
27. říj 2016
@nikolinniko sú to hormóny, ono sa to všetko dostane do pôvpdného stavu, len to trošku trvá.
nikolinniko
27. říj 2016
@kaccistar a jak dlouho to tak trva ?
kaccistar
27. říj 2016
@nikolinniko no to je individuálne, ale dala by som tomu tych 6 týždňov určite. To telo sa proste musí hormonálne zrovnať.
nikolinniko
27. říj 2016
@kaccistar Dobre 🙂 Dekuji, omlouvam se ze rusim, jen me ty prsa zarazily
nevesta2708
31. říj 2016
Čauky, jsem právě v 6.tt, ale už od 5.tt mě začala bolet prsa neskutečně! Mám je dost zvětšené a teplé :/ . Chlap má zákaz se k nim přibližovat jak to bolí... :-|

Začni psát odpověď...

Odešli