Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Ráno se mi rozjela menzes a teď nic.

mmhanka
16. zář 2020

Holky ráno přišla menzes, vypadla že mě sliznice. Prostě jak při normální ms, ale jen tak asi dvakrát...a od cca 10 hodiny občas zašpinim jinak nic....mohlo se stát že bych třeba otěhotněla později a než si to tělo uvědomili tak ms spustilo?

ruzova_pastelka
16. zář 2020

@mmhanka Ano. Dej tomu pár dní (jestli se ještě nerozjede) a pokud ne, zkus udělat test. Taky jsem to tak měla, ale není to úplně obvyklé.

mmhanka
autor
16. zář 2020

@ruzova_pastelka a jak to dopadlo....já sem pravé zvyklá že když se rozjede tak jede 🤣 ne že se zastaví...a občas něco kápne

mmhanka
autor
16. zář 2020

Jinak oprava na mobilu omlouvám se sem si to nepřečetla po době

tasimia
16. zář 2020

Já mám normálně MS když už se uraci přijít 7 dní. A občas se mi stalo, že jsem jí dva dny měla a den nic jen takové lehounke špinění ( já samozřejmě radost, že krátká Ms) no a pak bum zase dva dny silná 🤣 takže ja to tak občas mám, že i den krvácím, den nic. Já tomu říkám, že si ze mě dělá srandu.

mmhanka
autor
16. zář 2020

@tasimia jo ale aby mi to udělala.prvni den? Jako já si ovulku neměřila tak teoreticky by mohla být až 23 DC a pak je to logické ale spíš si taky říkám že mi to dělá schválně

ruzova_pastelka
16. zář 2020

@mmhanka Dopadlo to dobře. Dva dny jsem měla velmi slabou MS, pak lehké špinění a pak už pozitivní test. A teď mám skoro dvouletou holčičku. Ale podle doktora to není moc běžné.

mmhanka
autor
16. zář 2020

@ruzova_pastelka tak já nevím no třeba se rozjede a když ne Zajdu pro test

pavlinar
16. zář 2020

Ja to tak mivam, ze se to rozjizdi pomalu.. klidne i den ci dva nic, a pak az se to spusti. U tehotenstvi s dcerou jsem mela divnou kratkou slabou ms. Spis pocitej, ze se to rozjede, telo si fakt nekdy tropi blazny. Ale jako drzim palce 👍

mmhanka
autor
16. zář 2020

@pavlinar akorát že ráno už rozjetá byla ....

pavlinar
16. zář 2020

@mmhanka hele uvidis. Mozne to urcite je. Ja jak jsem mela ms na zacatku tehotentvi, tak jsem si taky uz nekdy myslela, ze jsem zase tehotna. Ted uz vim, ze to tak mam, klidne 2 dny, 2 dny nic, a pak zas jo 🙈za par dni budes vedet 👍

mmhanka
autor
16. zář 2020

@pavlinar já právě když se rozjede tak se rozjede teď s toho je růžový hlen

mmhanka
autor
16. zář 2020

@pavlinar já třeba jako chci ať se rozjede 🤣🤣🤣 na další cyklus mám napsaný clostilbegyt a ten se bere až 5 DC

Sem začni psát odpověď...

Odešli