Rozházený cyklus po porodu nebo těhotenství?

juliemichal
21. črc 2017

Holky prosím potřebuji radu,vím vyzní to blbě a taky mi napíšete proč se nechráníme nebo nemám antikoncepci ☹ ale potřebuji poradit anebo spíše uklidnit ☹
a tak teď k věci.po 6ti nedělí jsem měla pravidelně ms k poslednímu anebo cca 28 den v měsíci.Minulý měsíc jsem MS dostala 20.6 což jsem nechápala,byla slabší,ale trvala tak jak mi vždy trvá.Dnes je 21.7 a ms stále nikde ☹ test si nechci dělat,protože mám strach ☹ mohla jsem mít minulý měsíc ještě po porodu rozházený cyklus?a teď se mi dá do normálu a ms dojde kolem 28.7? nestalo se to prosím některé z Vás?děkuji moc.

annie24
21. črc 2017

prostě si udělej test.

juliemichal
autor
21. črc 2017

@annie24 no u mě to nebude tak lehké,protože jak jsme se snažili 4 roky o třeťátko tak jsem měla i fal. duchy na testech ☹ anebo i biochemické těhotenství.tak těm testům moc nevěřím ☹

annie24
21. črc 2017

tak na gyndu, takhle ti nikdo neporadí..a možné je všechno

marcifiedl
21. črc 2017

Ahojky, test je asi první volba a potom gynekolog,každopádně, jestli kojíš nemusíš menstruovat vůbec, takže můžeš ještě i pár dní počkat 🙂 vynechání menstruace může mít spousty důvodů a jeden z nich je i stres, takže se pokus uklidnit a třeba ještě přijde 🙂

pavca1982
21. črc 2017

Pokud kojíš může to být rozházené,já jeden měsíc 16.,další 23. a teď čekám na třetí od porodu (2.3.)a zatím nic...

makky1310
21. črc 2017

Taky jsem mela prvni menstruace po porodu rozhazene. Jednou prisla driv, potom zase dyl. Myslim ze je to normal, tuplem jestli kojis. Dopadne to dobre, uvidis 😉

juliemichal
autor
22. črc 2017

děkuji moc holky 🙂 bohužel nekojím ☹ kojila jsem jen 9 dnů ☹ tak si myslím,že by ms měla být pravidelná,aspoň doufám ☹ teď si jdu pro test a uvidíme ☹ podle mě by mohl ukázat // čárky i teď jestli jsem náhodou těhotná ☹ když mám 2 dny zpoždění tak nemusím čekat na ráno ☹ snad to bude jen nějaká porucha ☹

blahova_andrea
22. črc 2017

já tedy neměla nikdy ms podle xtého dne v měsíci. přece každý měsíc je jinak dlouhý. datum se posouvá. mě se po dětech cyklus zkrátil na cca 25dní. ale i tak se občas stane, že ms dorazí až.29. já to teda až tak nesleduju. jinak bych asi musela kupovat testy. obě děti jsem testovala 3.den po očekávané ms. teď ji raději nevyhlížím, spíš se modlím, aby teda dorazila a je mi trošku víc jedno jestli o týden dřív či později 😅
pokud se tolik bojíš, tak zajdi k dr. já bych ještě pár dní vyčkala.

voleskap
22. črc 2017

@juliemichal Tak jak to dopadlo? 😉 Taky bych si šla pro test a na gyndu 🙂 Třeba jsi z toho ve stresu, a proto se MS zpozdila 🙂

juliemichal
autor
22. črc 2017

já jsem vždy cyklus měla 28-30DC 😀 no a 30DC bylo před 2 dny? 😀 😀 leda,že bych měla zase nějakou tu cystu,co jsem mívala před těhotenstvím 😀
no a já se taky vždy modlím aby dorazila 😀 sice fakt čtvrté chceme,ale tak za 3-4 roky 😀 😀 teď nevím jak bych to všechno zvládla 😀 no manžel mě nutí ať jdu do obchodu a taky pro test,abych jsem si ho udělala no tak já utíkám a uvidíme.
modlím se aby test byl negativní.na potrat bych nikdy nešla 🙂

juliemichal
autor
22. črc 2017

@voleskap kéž by za cca hodinku si dělám test 😀 a dám určitě vědět 🙂 nejhorší je,že i čípek je čistý :(

looolaaa
22. črc 2017

@juliemichal no tak co, nic horšího než že bude další se nestane 🙂 Když se chce , de všechno ;)

juliemichal
autor
22. črc 2017

tak kočky je bílý jak lilie 🙂 takže těhu nejsem,tak to možná bude cysta 🙂 počkám do čtvrtka a pokud ms nedojde tak půjdu k dr 🙂 a stejně vyhráno ještě není,protože 2 dny zpoždění moc není a ještě nic na testu být nemusí ☹ a ještě tak docela pozdě.ještě mám jeden tak při nejhorším si ho ještě ráno udělám pro jistotu 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru