Rozpoznání pohlaví ve 13.tt. Ostrava. Poznali pohlaví?

barushka
10. pro 2009

Ahojte maminy, máte některá z Ostravy a okolí zkušenost s tím, že by vám na screeningovém vyšetření ve 13. týdnu v Ostravě Porubě už řekli pohlaví dítěte?

strouzek
10. pro 2009

barus já ne ale známá od mojí kolegyně byla v ostravě, nevím jestli v porubě a té to řekli že je to kluk. ono je asi fuk kde na screeningu to je, ale když je mimi dobře natočený a má pěknýho pidníka tak už to řeknou. holky se skoro neříkají takhle brzo protože holka není nikdy jistá ale kluk když už něco ukáže tak to většinou neztratí 😀

jakelina
10. pro 2009

Baru, mě to řekli sice v Opavě, ale taky ve 13 týdnu a nemýlil se dr. vím to z plodové vody. Asi už to jde poznat.

katy007
10. pro 2009

Já byla na NT sceenu v Porubě tam nám řekli, že to vypadá na chlapečka a pak že vždy v této době to vypadá na chlapečka. na dalším velkém UTZ že zase to bude holčička a má dr. na klasickém utz zase viděla spíše chlapečka - tak si vyberte 😀

strouzek
10. pro 2009

katy tak to fakt nevím, mě na screeningu neřekli nic ale moje mudra mi řekla že čekám holku na začátku 15 tt na utz a od tý doby všude jen holka vč. velkýho utz 😉 ale každopádně i když by mi řekli holku nebo kluka na screningu brala bych to s rezervou

andelka
10. pro 2009

My jsme se teda neptali, ale myslím, že by to stejně vidět ještě nebylo. Takhle brzy by to byl spíš tip.

vendelinka1
10. pro 2009

Ahojky, přidám svoji trošku do mýna... byla jsem na screeningu v ostravě minulé úterý, screenoval mě dr Pětroš. Ptala jsem se, jestli tam pohlaví není vidět a on mi řekl, že ještě v 13 plus 3 vidět není. ale přišlo mi, že spíš nechce nic říct. Když jsme odcházeli, tak jsem se manži ptala tak co, jak se Ti líbí Jnášek? A dr. se okamžitě ohradil, že on neříkal, že to bude kluk... takže výsledek je ten, že si myslím, že to tam viděl, ale nechtěl říct a já nevím nic 😀
Včera jsem byla u mojí mudry a té jsem se taky ptala, ta mi řekla, že až ve 20 tt, dřív to prý vidět není... Jako by ten internet neexistoval 😀 No hlavně ať je to zdravé.

barusha
10. pro 2009

Ahoj holky,tak mě to při prvním těhu řekl dr. asi ve 14.týdnu a nemýlil se. Záleží na přehlednosti a taky na vybavení ordinace...

danielka282
25. bře 2013

Ahoj holky, já byla na screeningu ve středu, také v Porubě a mě dr. řekl, že asi pravděpodobně holka, tak uvidíme.

marlen02
4. dub 2013

@danielka282 ahoj můžu se tě prosím zeptat jak to probíhalo na screeningu? ještě jsem na tom nebyla, při malé mi to doktor nenavrhl, jsem objednaná ale mám docela strach co se bude dít ☹ taky do Poruby...

danielka282
8. dub 2013

@marlen02 Ahoj, probíhalo to jako klasický ultrazvuk, jen s tím rozdílem, že se jedná o4D ultrazvuk, více na tomto odkazu
http://www.maminkam.cz/kombinovany-screening-v-.... Jinak byla jsem u pana Matury a byl skvělý, moc příjemný a úsměvavý pan doktor.

misana155
26. čer 2019

Maminky, je tu nejaka co byla na screeningu v 1.trimestru na fifkach? Jestli daji foto, jak to chodi, jaky maji pristup, jak berou tatinky u vysetreni a jestli vam na zadost sdelili predbezne pohlavi miminka.... 😊vim,ze se UTZ dela pres brisko ale jsem drobet "tucnejsi" postavy tak nevim jestli to nebude pres spodek. Dekuji za odpovedi 😊

calvac
26. čer 2019

@barushka ano, ja mam zkusenost. Rekli mi,ze je to tak na osmdesat az devadesat procent. Kamosky byly taky, protoze je to nejblizsi fakultka v okoli. Neznam nikoho, komu by se v Porube v urceni pohlavi netrefili.

misana155
26. čer 2019

@calvac no...... ja se bavila o Fifejdach 😀

calvac
26. čer 2019

@misana155 jj, vsak odpovidam zakladatelce barushka. Koukni.

misana155
26. čer 2019

@calvac jj ja vim ja to chtela smazat ale uz jsem to nemohla najit 😀 omlouvam se

calvac
26. čer 2019

@misana155 v pohode, vzdyt se nic nedeje.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru