Růžové špinění po sexu

2102
22. čer 2019

Ahoj holky, dnes jsme s přítelem měli pohlavní styk a ihned po něm jsem začala malinko narůžověle špinit. Trvalo to asi 10-15minut, ale bylo to opravdu slaboučké. Jsem 13+1tt, myslíte, že bychom měli zajet na pohotovost raději? Než jsem otěhotněla, tak jsem takhle někdy špinila po sexu, když jsme na to pořádně hupsli. Břicho mě nebolí, teď po špinění už ani památka. Stalo se to některé z vás?
Děkuji moc za rady, za případné uklidnění.

leilinka1234
22. čer 2019

Dle mého zbytečná cesta k lékaři 🙂 špatné by bylo vyloženě krvácení. Nejsem vědma, ale myslím, že to nic není 🙂

adel2507
22. čer 2019

@2102 Pokud to hned přešlo a už se nic neděje, tak bych k doktorovi asi nejela. Já jsem po sexu často i silně krvácela z čípku, tak se tomu teď v těhotenství snažím vyhýbat, ať mě to zbytečně neplaší.🙂 Jsem 33.tt a od 2. trimestru občas špiním a na kontrole je vždycky všechno v pořádku. Doktorka mi právě říkala, že pokud krvácení nesílí a hned přejde, neměl by být (aspoň v mém případě) problém.

jirovapa
22. čer 2019

@2102 když je to jenom chvilku a trochu, tak by to mělo být v klidu (měla jsem to také a v pohodě - v mém případě). Sestřenice krvácela pokaždé a zjistili, že má miminko moc dole a tak musela na rizikové a celé těhu nesměla mít pohlavní styk. Až půjdeš příště k doktorovi, tak se poptej. Ale je rozdíl mezi špiněním a krvácením (klidně 2dny).

2102
autor
22. čer 2019

Moc děkuju, uklidnili jste mě! 🙂 je to moje první těhu, tak jsem ze všeho hned vyplašená 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru