Rychlý růst hCG. Máte zkušenost?

13. kvě 2021

Holky mate nekdo zkusenost, ze vam rostlo na zacatku tehu rychle hcg? Delala jsem si dva dny zpet prvni testy (25kove) a ukazaly docela hezke duchy/carku s barvivem - zadne tezke loveni (asi 10 - 11DPO). Mam zkusenost i s biochemickym. Takze jsem zustala v klidu. Bohuzel nevim tento jediny cyklus, kdy byla ovu, jen tusim. Takze mohla byt i drive, ale treba o dva dny, ne o tyden. Dneska jsem proto zkousela digitalni clearblue a ten ukazal 2-3tydny, tedy 4-5tt. Ale ja bych mela byt do 4tt. Je to velky rozdil? Nebo byste rekly, ze proste vysla hranicni hodnota na testu? Mam se bat dvojcat?🙈 Vim, ze presne mi rekne Dr, jen jsem teprve kolem terminu MS a nechci tam hned volat. Dekuju 🙂

supermatka
13. kvě 2021

Teda mě by taky napadli dvojčata 😄

monib66
13. kvě 2021

Ta dvojčata mě napadají taky, držím palce a těším se, co ti řekne doktorka 😍

ema90
13. kvě 2021

Prosim vas, vysoky hcg neznamena hnedka dvojcata.
Pravdepodobne byla ovulace driv a jste tedy tehotna dele, nez si myslite. Viz. ten test ClearBlue.
A resit plus minus nejaky den, je blbost.
Proste vyckejte na kontrolu u lekare.

autor
13. kvě 2021

@supermatka
@monib66
Holky diky, tak to jsme tri🙈 dam pak vedet, jestli je to nahoda nebo ne 😉

autor
13. kvě 2021

@ema90 mam s temito testy docela dost zkusenosti a nikdy mi takhle brzy neukazovaly tohle rozpeti. Vim, ze muze rust hcg i rychleji. Ale proto me zajimaly nazory/zkusenosti ostatnich 🙂 a pak Vam se to asi rika, ale nemyslet hned na dvojcata, kdyz je mame kazdou generaci v rodine😜

ema90
13. kvě 2021

Ja je cekam a vysoky hcg jsem nemela, naprosto klasicky hodnoty jako pri jednocetnym. Moje zkusenost.

kevi1
13. kvě 2021

@ema90 ja ich zase necakam a vyssie hcg trosku som mala 🙂 kazda sme ina a sudit podla testov sa podla mna vobec neda, to by autorka musela ist na krvne testy. A keby aj mala dvojcata, tak dvojita radost ze? 🙂 ale z tehu testu to fakt nepozna..

autor
13. kvě 2021

@ema90 tak to gratuluju a dekuji za sdileni 🙂

autor
13. kvě 2021

@kevi1 prave ze jsem obcas narazila na diskuzi, ze drivejsi vybarveni carek na testu vicecetne tehotenstvi znamenalo. A v navodu toho digitalu se pise, ze pokud tydny neodpovídají, muze se jednat o dvojcata. Kazdopadne teda na to nespoleham.🙂 Jinak muj Dr mi hcg takto nikdy behem tehotenstvi nebral a nepocitam ani ted, kdyz nebude mit podezreni, ze by to delal nyni.
Me slo spis o to, zda si nekdo delal clearblue digital a kolem terminu ms na nej vyskocilo 2-3 a vysledek v praxi byl jeden prcek nebo dva 🙂

kevi1
13. kvě 2021

a vies presne kedy si mala ovulaciu? Akoze fakt na den?

autor
13. kvě 2021

@kevi1 mohla byt 30.4./1.5./2.5 nekdy v techto dnech. Presne bohuzel netusim... drive ale nebyla. Hlen mi skoncil toho 2.5.

kevi1
13. kvě 2021

pozri, tak sa nechaj prekvapit 🙂 kazdemu tu hcg rastie inak.. dolezite je, aby nebolo moc vysoke, to uz potom znaci pri jednom mimcu problemy 🙂 ale nic z toho nerozpoznas z testu, dockaj kontroly a mozno tam budu aj tie dvojky. Moznost dvojcat je vzdy ze.. oni aj castokrat su dve, ale trebars sa udrzi len jedno a to druhe zanikne.. obcas to clovek ani nezisti, ak ide na kontrolu neskor, trebars az v 8tt 🙂 drzim palec, nech je hlavne tehu v poriadku a ber to tak, ze patris medzi tie stastne co sa nemusia stresovat slabymi ciarkami :D

lachtanice86
13. kvě 2021

V prvním těhotenství jsem hcg měla vyšší dost, testy velmi brzy pozitivní a bylo tam od začátku jedno dítko

autor
13. kvě 2021

@kevi1 pri jednom mimcu vysoke hcg problemy? O tom slysim asi prvne. Co mas na mysli?
S překvapením mi nic jineho nezbyde😀 do navstevy lekare to jsou jen dohady 🙃

autor
13. kvě 2021

@lachtanice86 Dekuju 😊

supermatka
13. kvě 2021

Pokud máte v rodině dvojčata tak bych už s tím počítala 😂. Každopádně se těším až dáš vědět jak to u tebe vypadá ❤️

12misulkq
13. kvě 2021

Já měla den po ms na digitální 2-3 a čekala sem dvojčata

autor
13. kvě 2021

@12misulkq omg, diky😀 nevim, jak je to stara novinka, ale gratuluju😊 jsem zvedava vazne, jak to dopadne u me🙂

12misulkq
14. kvě 2021

To už je stará věc se špatným koncem. Ale takhle sem to měla já.... ale to neznamená ze to fakt musíš mít i ty a třeba si o par dni dřív otěhotněla 🙂

12misulkq
14. kvě 2021

Já to ale rusila hlavně díky obyc testu bo v den ms úplně silné dálnice a to bylo první co mě napadlo ze tam nemůže být jedno 😀😀😀

autor
14. kvě 2021

@12misulkq tak to me naopak velmi mrzi.... taky jsem si prosla ztratou, sice v zacatku, ale vim, co to dokaze s ženou udelat. Kamaradka o dvojcata prisla v 7mes....
Ja si delala rano desitkovy test a vypada na 12-13DPO normalne 🙂 je tam hezka carka, ale ne dalnice.

Psala jsem si vcera na podporu clearblue a pry hranice hcg pro ten vysledek 2-3tydny tehotna je 156-2700mIU/ml. Ale teda u tech tydnu je spolehlivost 93%. Rozhodne jsem klidna a pockam si do UZ.😊

autor
15. kvě 2021

Dnes a vcera, desitkovy test z Maxe, 15 a 16DPO, myslim, ze to vypada dobre 🙂

loylii
15. kvě 2021

Já dvojcata mám, čárka 3 dny před MS na papirovem testu a už mi bylo fest blbě. Digitální mi ukazoval klasicky odpovídajícím týdnům, ale když mi vzali krev a za 2 dny to zopakli, hodně to rostlo😀.. Týden po vynechání MS už dvě dutinky na UTZ.

autor
16. kvě 2021

@loylii taky pekny pribeh😀😀 Ja si budu volat zitra 🙂 ale sama jsem pak na ten ultrazvuk zvedava😅

loylii
16. kvě 2021

Dej tady vědět☺️

autor
20. kvě 2021

Ahoj baby 🙂 Do kontroly mam tedy celkem daleko, az z kraje cervna. Ale vcera a predevcirem uz takto krasne poskocily testy 😍 zacinam byt dost unavena, chodim casto curat a mam teda snad uz nalita prsa a chute na bodě nula, obcas je mi soufl. Konec hlaseni😀 drzte pesti, zeny😊

lilian2111
20. kvě 2021

Ty testy mi přijdou úplně ok. Naopak, já měla 15-16dpo dálnice, mnohem silnější než ty a dvojčata nemám. 😉

autor
20. kvě 2021

@lilian2111 ten klasicky test ma cistlivost 20mIU/ml. Nevim, jestli sis delala treba desitkove nebo taky mene citlive.... ten digitalni asi představovat nemusim 🙂 Ja budu rada za jedno 😀 hlavne, at je to zdrave 😇 ale nikdy se mi testy takhle rychle nevybarvily🤞🏻Holky tu psaly, ze to mely s testy i naopak - carky normalni a byly tam dvojky😊

lilian2111
20. kvě 2021

Testy Dr. Max jsou ale 10. 🙂 ty jsem měla silnější než máš ty ten dpo co píšeš. Tohle jsem měla už 12 dpo. Ale tak evidentně o ty dvojky stojíš, tak ať tam jsou 🙆🏻‍♀️😁

ema90
20. kvě 2021

Ja bych to shrnula asi tak, ze sila carky na testu vubec nevypovida nic o tom, zda-li tam jsou dve nebo ne, takze bych nad tim dal nespekulovala 🤷🏼‍♀️😀.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru