Používáme cookies. Více informací zde. OK

Sem tam špinění v prvním trimestru

hankatrdlinka
30. bře 2016
Holky, ahojky všem....jsem čerstvě těhu, cca 4-5tt, u dr jsem ještě nebyla, ale jsem objednaná....U prvního těhu jsem to neměla, ale teď se mi stalo, že jsem byla na wc a na toal. papír byl lehce zbarvený...něco mezi růžovou a hnědou...je možné, že se něco takového může stát, aniž by byl problém? Pokud by se to opakovalo, letím k dr, to je jasné 😉
MUsím na to furt myslet, no a není to příjemné....celkově se cítím unavená a jakoby mi měla přijít menstruace....z prvního těhu to neznám...díky moc
iveee
30. bře 2016
Mela jsem to tak.Spineni,pak dokonce i krvaceni asi v 9tt.Vylezl z toho hematom.Ted jsem spinila naposled asi ve 14tt.Takze kdyz to prijde,man brat ascorutin a mit klid.Takhle na zacatku je tezky neco predpovidat.Ale taky jsem byla vyplasena,co se deje a to bylo jednou krve jak z vo.....Ale vsechno v poradku🙂
monikagurthova
30. bře 2016
@hankatrdlinka Lehké spineni na zacatku nemusí znamenat problem, prcek se zavrtava. Samozrejme pokud by zesilovalo nebo by to byla krev tak hned l doktorovi. Drtim palce 😉
hankatrdlinka
autor
30. bře 2016
@iveee tak to jsem ráda...děkuju 🙂
@monikagurthova tak to jsem klidnější....já se radši zeptám, i když je to prkotina...děkuju 🙂 a taky držím palečky...už to máte za pár, co 😉
bubinko1506
31. bře 2016
ja som mala tiez na zaciatku spinenie, az do nejakeho 8tt - mala som hematom a postupne sa vstrebaval a uvolnoval. potom sa mi spinenie objavilo este po väcsej namahe alebo po utz. teraz si musim zaklopat na drevo, ze uz tyzden nemam absolutne ziadne spinenie
hankatrdlinka
autor
31. bře 2016
@bubinko1506 ta námaha by mohla být...malého je potřeba zvedat, nosit...ne furt ale sem tam ano...
Já doufám,že to bude ok...na kontrolu jdu až 11.4....tak díky 🙂
iveee
31. bře 2016
Tak ja dneska zase krev.Nesla jsem vetsi balik a po par hodinach flek na intimce😕 A to uz jsem myslela,ze to bude dobry.Jsem 15+3.
hankatrdlinka
autor
31. bře 2016
@iveee a jé 😞, tak to je nemilé teda....
monikagurthova
31. bře 2016
@iveee ty jo ale to bych jela pro jistotu
iveee
31. bře 2016
Jedu holky,jsou tam od 14h.Jak to rychle zaclo,tak to rychle preslo,ale pro jistotu.
monikagurthova
31. bře 2016
@iveee držím pěsti dej vědet jak jsi dopadla
hankatrdlinka
autor
31. bře 2016
@iveee tak co? Je všechno v pořádku????
iveee
31. bře 2016
Tak je to hematom,mam brat vitaminy a mit klid.Prcek se tam pekne roztahoval🙂
hankatrdlinka
autor
31. bře 2016
@iveee takže je to v pořádku???? Jéžiš, já jsem ráda za Tebe (snad nevadí tykání)...já bych měla nervy v kýblu....a jaké vitamíny?
monikagurthova
31. bře 2016
@iveee uff tak dikybohu
iveee
31. bře 2016
Jee holky,vy jste zlaty 🙂 mam rad rutin a cecko a pak magne B6.
hankatrdlinka
autor
31. bře 2016
@iveee tak rutin vůbec neznám...ale já se snažím brát kys.listovou a když si vzpomenu, tak magnosolv...ale já versus braní vitamínů....to je na dlouhé lokte 😃
iveee
31. bře 2016
@hankatrdlinka ja brala ascorutin ,ale ma ted vypadek tak mam to stejne ale od jine znacky.Na spineni mi to vzdy zabralo. Jinak mam taky problem s branim pokud to neni k lecbe 🙂
hankatrdlinka
autor
31. bře 2016
@iveee jj, ascotutin znám...myslím, že jsem ho taky jednou brala...
Ach jo, já se snad toho 11.4 nedočkám...jsem objednaná na gyndu...testy jsem si dělala 3, ale doktor je doktor...
pajula123
31. bře 2016
Ascorutin, vodu se stavou vymackanou z citronu a hlavne klid a odpocivat. Uzila jsem si s velkym hematomem hodne strachu, dr. mi dala i utrogestan. Syn ted spinka vedle me 🙂 Drzim palce vsem!
iveee
31. bře 2016
To jsem si taky rikala🙂 a to mi pritel koupil i digitalni 😃 ale stejne dokud to clovek nevidi na utz,tak to neni takovy opravdovy 🙂
iveee
31. bře 2016
@pajula123 Dekuji🙂 utrogestan take beru..tak snad uz bude klid.
hankatrdlinka
autor
31. bře 2016
já měla s prvním těhu pohodu...teď mám tušení, že to nebude jen tak, ale doufám, že se pletu..
a to mi připomíná....jdu si zapít kyselinku 🙂

Sem začni psát odpověď...

Odešli