• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sex v prvním trimestru, jaký máte názor?

24. června 2014 
Ahojky dámy, jaký máte názor na spojení 1. Trimestr + sex? Ano, či ne? Mohlo by to ohrozit mimčo? Nebo způsobit potrat?
21. čer 2014 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
pokud se na to citis.. nemas zdravotni duvody proc nesexovat.. tak hura do toho.. az ti naroste bricho pujde to sloziteji.. :sweat_smile: takze se neboj..
21. čer 2014 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, taky jsem názoru že pokud nemáš zdravotní problémy - proš ne. Všude sice píšou, že v 1. trimestru na to není chuť, ale já to měla přesně obráceně :sweat_smile: :sweat_smile: . Teď jsem ve 14tt a všechno v poho
21. čer 2014 ve 22:07  •  2 děti - čeká miminko, termín má v prosinci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky bych rekla, ze pokud ti doktor primo nerekl, ze to nemas pokouset, tak neni absolutne zadny duvod s tim seknout :slight_smile:
21. čer 2014 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem se toho v začátku nebála, mela jsem chute:slight_smile: a jelikož mi ani nepřišlo že jsem tehu, tak jsem to nikdy nijak neřešila a normálne sexovala.S břichem pak už ale ne...
21. čer 2014 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sexuj dokud mužes, jak holky rikaji pokud nejsou nejake komplikace uzivej si to :slight_smile: S briskem to fakt jde hur, a chute se ruzne meni.
22. čer 2014 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Treba ja ze zacatku nemela chut vubec, a ted?? Zase jsem ve forme :grinning:
24. čer 2014 v 06:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Tvůj příspěvek