• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Špinění na začátku těhu, mám trochu strach

21. června 2014 
Holky prosím Vás, tento týden bych měla dostat MS a mám i takové příznaky....bplest zad. bolest podbřišku...a dneska jsem zjistila že malo ale přece špiním...mám trochu strach....myslíte že to je prostě tím, že tělo jen zapoměla na to že jsem těhotná a chce menstruovat, nebo v tom vidíte něco horšího?? :(
15. kvě 2014 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jitukka Těžko říct, muže to být těhotenství, ale také nemusí.Já špinila u obou tehotenstvi v dobe, kdy mela dorazit MS.Bolelo me i bricho a myslela jsem, že to dostanu.Nakonec špinění ustoupilo, MS nedorazila a byla jsem tehule.Nezbývá než vyčkat...
15. kvě 2014 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jitukka Jo aha, ted se dívám a ty už tehotná jsi:slight_smile:
Doktoři tvrdí, že pokud je to špinšní,t ak to je vetšinou vždy známka toho, že se nic špatného nedeje, horší je čistá krev.Každopádne bych i tak šla k doktorce..!
15. kvě 2014 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja jsem tez cas od casu v prvnim trimestru spinila. Lekarka rekla, ze se nic nedeje. Jak je jiz zde napsane, nesmí jít o krev. Koncem 3. Mesice to samo přestalo.
15. kvě 2014 ve 14:46  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky jsem lehoulince zašpinila, jen jednou, nic to nebylo.o)
15. kvě 2014 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No právě mám pocit že je to jako čerstvá krev...sice fakt málinko ale je...ach jo....zítra jdu na prohlídku a snad mi řeknu že je vše OK:....:(
15. kvě 2014 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Také jsem špinila jen jednou a to na konci 3m,měla jsem hematom a ten to způsobil....doktorkami dala nějaké tablety na zavedení a bylo po problému
16. kvě 2014 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, já jsem teď v 10tt taky jednorázově zašpinila, miminko je naštěstí v pořádku. Dostala jsem Utrogestan na podporu těhotenství a kdyby něco, mám jet přímo do nemocnice. Tak snad to i u tebe bude v pořádku.
16. kvě 2014 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, jsem v 10tt a pokaždé když bych měla dostat menstruaci jsem špinila. Pokud to není krev, u některých těhu je to prý normální
29. kvě 2014 v 01:03  •  2 děti - čeká miminko, termín má v prosinci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, mám dotaz, jsem cca v 7 týdnu a po tom co jsem šla na záchod na velkou, tak jsem začala lehce špinit. jako čerstvá krev. Doktorka si mě objednala až na polovinu července, protože má dovolenou a nemá zástup. myslíte ,že je to normální nebo jen prasklá žilka? díky
18. čer 2014 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gass Pokud je čistá krev jela bych okamžitě na pohotovost.
18. čer 2014 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
no je to spíš takové narůžovělé. ne úplně čirá krev.
18. čer 2014 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hholky taky mam dotaz vcera a dnes po wc sem na papiru objevila,trosku tmaveho hlenu,je to normalni,?
18. čer 2014 ve 22:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gass ahoj já mam to samé stejnou barvu už 3 den byla sem u lékaře řekl že mam polehávat žádné prudké pohyby nic těžkého ne zvedat žádný sex mam prášky včera už nic nebylo čista vložka a dnes zas že to muže praskat žilka jak roste embryo .A že kdyby začalo krvácet tak do nemocnice jo ještě z prominutím že píšu ta krev smrdí nebo spíš ten výtok sem v pátém týdnu a jak sem byla u lékaře neviděl žádný hematom . co jsem tady četla tak hodně špiní a dokonce pořádně krvaci že se to stava v prvním trimestru
20. čer 2014 v 06:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
já už taky naštěstí v poho.. asi praskla možná nějaká žilka.. už jsem se zklidnila.. díky :slight_smile:
20. čer 2014 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gass no vidíš u mně taky klid ale pořad běhám na záchod bude to dobri
21. čer 2014 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek