Špinění v 9tt, proč?

dadanana
4. bře 2015

Ahoj, vím že na tohle téma už je tu asi dost otázek, ale i tak prosím o názory, jsem v 9 týdnu, a před chvilkou jsem našla na kalhotkách ne krev, ani pořádný špinění se tomu říct nedá... proč? Mám strach :(

bajana
4. bře 2015

Chceš vedieť, prečo špiníš? Opytaj sa lekára, tu ti to nikto nepovie. Každé špinenie v tehotenstve treba vyšetriť, takže za mňa - smer pohotovosť.

drrregy
4. bře 2015

Já mám podobnou zkušenost, když jsem byla asi 7-8tt, tak jsem ráno měla na kalhotkách krev. Poté v dopoledních hodinách jsem zajela k doktorovi a ten mě vyšetřil s tím, že to byla jen prasklá cévka-ASI. Takže za mě, je to buď a nebo. Buď se nic moc neděje a nebo bohužel.......jsi 10tt, ještě se může stát ledacos. Ale dovolila bych si připomenout, že jsou i ženy, které menstruují při těhotensství......Držím ti ale moc palečky, aby to nic nebylo.
😉

tulipanecek
5. bře 2015

Nejlepší bude jít k lékaři...V prvním těhotenství jsem špinila až do 12tt, ale taky jsem kvůli tomu ležela v nemocnici....Teď čekám druhé, nešpiním, ale bolesti hrozné, tak snad to bude v pohodě...Tobě držím pěstičky, ať je vše v pořádku 🙂

lucinka58
5. bře 2015

Určitě bych valila k lékaři. V prvním těhotenství jsem začala v 9 tt špinit a bohužel to nedopadlo ☹ Teď ve druhém jsem začala špinit v 11 tt, znovu jsem valila na pohotovost a naštěstí miminko je bojovník, takže všechno v pořádku - jen jsem musela začít brát utrogestan. Ale určitě jdi k doktorovi ať se nic nepodcení 🙂

ajina10
4. dub 2015

Holky jde v 8tt a mela jde svetle ruzovy výrok po ránu... Jsem z toho vykulená nic me neboli ani nikde nic není je sobota a moje doktorka tam není... Co myslíte? Stalo se vám to?

lucinka58
4. dub 2015

@ajina10 Pokud to bylo jednorázové a už se to neopakuje, tak bych se nenervovala. Ale pokud by se to zopakovalo, nebo náhodou jsi začala špinit víc, tak bych určitě jela na pohotovost.

welunka
21. dub 2015

Mě doktor říkal, že špinění být může, že to neznamená hned potrat ... mé těhotenství provází občasný bílý nebo průhledný výtok

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru