Start těhotenství. Někdo podobně?

konie22
1. zář 2023

Ahojte, ráda bych věděla jestli měl někdo podobnou zkušenost a dopadlo vše dobře. Potřebuju trošku povzbudit a uklidnit. Tento týden jsem zjistila, že jsem těhotná, je to úplný start 4tt , zjistila jsem to při druhém dní zpoždění MS. Na druhý den mi začal výtok hnědé barvy , vodnaty. Bolel mě i podbrise,ale už bolest ústava, nicméně výtok přetrvává. Gynekolog řekl, že se mu ti moc nelíbí, že budeme čekat a uvidíme.. Setkala se s tím nějaká? Někdo říká, že je to normální, doktor se ale netvaril moc nadšeně, spíš naopak.. jako by už věděl, že to nedopadne.. je to mě druhe dítě, u prvního probihalo vše na jedničku. Děkuji moc za názor

lencaa11
1. zář 2023

@konie22 to je takové teď buď a nebo 50/50 no třeba to je z toho jak se mimi usazuje ☘️☘️

mamikajuli
1. zář 2023

@konie22 já jsem třeba při těhotenství s druhým synem i několik dní ze začátku světle špinila, taky jsem z toho měla velké obavy, ale narodil se čtyřkilový kluk jako buk, před pár dny oslavil už pět let. Držím palce🍀

klokanka31
1. zář 2023

@konie22 Já když měla hnědé špinění tak to bylo mimoděložní 🥺

magdaveselkova
1. zář 2023

Já tak měla 2x mimoděložní 😶ale co má jedná neznamená že bude mít další. Nezbude než čekat. Posílám sílu ♥️

petraelis
9. zář 2023

@konie22 držím palce ať je vše v pořádku 💕🤗

aadys
9. zář 2023

Já měla taky špinění, volala jsem doktorce a hned jsem jela. Jen mi řekla že to vypadá, že by z toho něco mohlo být. Napsala mi čípky na udržení a myslím si že za týden nebo dva jsem šla na kontrolu 😊 při vyzvednutí průkazky za par týdnu později jsem zjistila že tam jsou dvě 😄
Věřím že to dobře dopadne ❤️

sima_k
27. říj 2023

@konie22 ahoj, můžu se zeptat jak to dopadlo? 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru