Světle růžový výtok v začátku těhotenství

lepsa
1. črc 2016

Ahoj holky, dnes bych měla být 6+0tt. K Dr jdu až 7.7. a včera a dnes se mi objevil světle růžový výtok ( včera 1x, dnes zatím 2x). Ráno jsem volala k Dr, ale sestra mi moc nepomohla. Řekla jen, že mi nemůže říct, co to může být, ale že se to občas může stát až kdybych krvácela, tak mám jet do nemocnice. Tak nevím. Žádné bolesti nemám a neměla jsem teď ani žádnou extra námahu. Myslíte, že je to normální?

andreaandrejka
1. črc 2016

@lepsa Normální to je, záleží jaká je příčina. Já to měla z důvodu usazování plodového vejce, trvalo to skoro celý první trimestr. Jestli máš strach, je lepší si dojít k dr. Radši 100x zbytečně než se doma nervovat. Držím palce.

lepsa
autor
1. črc 2016

@andreaandrejka právě proto jsem tam volala, dnes tam byl Dr jen do 12, tak mi sestra řekla jen to, že kdybych hodně krvácela, mám jet do nemocnice.

andreaandrejka
1. črc 2016

@lepsa Já bych třeba do nemocnice jela hned, pro jistotu, pro klid v duši. Ale záleží na tobě.

lepsa
autor
1. črc 2016

Ještě chvilku počkám. Už tak 3 hodiny nic a to chodím na wc hodně často. Ale pokud by to bylo horší určitě pojedu.

denousek
1. črc 2016

je to normalni.... pij hodne vodu s citronemzastavuje to krvaceni...a zobej magnesko

lepsa
autor
1. črc 2016

@denousek dekuji za uklidneni 🙂 vodu s citronem piju porad a jedu koupit magnesko 🙂

konekokira
1. črc 2016

Já to taky měla a přešlo to. Pust si nějakou romantiku v posteli a nech se obskakovat 🙂

konekokira
1. črc 2016

Jo, já ještě brala hodně celaskonu, klidně čtyři denně 🙂

lepsa
autor
1. črc 2016

Magnesko koupeno, vodu s citronem piju. Od odpoledne zatim nic, tak snad to bude ok 🙂 zitra se na chate vyvalim na lehatku ( ve stinu) a budu odpocivat 🙂

denousek
1. črc 2016

@lepsa ano opatrně na sebe, ted je to pro miminko nejnáročnější.... tak přeju aŤ to zvládnete levou zadní 🙂

lepsa
autor
2. črc 2016

Tak holky, rano jsem byla na pohotovosti. Vytok byl rano vic nez vcera. Doktorka se na me divala jak na blazna, ale pak uz v pohode. No a vysledek ? Je to normalni. Mrnousek je tam, kde ma byt ( poprve jsem ho videla) a uz bije srdicko !!!!!!Dekuji vsem za radu a oporu 🙂

vrbi
21. črc 2016

@lepsa Ahoj. Po kontrole je už vše ok? Já mám totiž dneska taky růžový výtok a včera byl náznak. V pondělí jsem si dělala test a byl tam duch. K dr. jsem se ještě neobjednavala. Chtěla jsem zítra udělat ještě jeden a pak se objednat. Tak mám taky obavy zda není něco v nepořádku.

lepsa
autor
21. črc 2016

@vrbi ahoj, tyden po kontrole nic, pak jeden den zase trosicku a od te doby uz nic 🙂 DR rikala, ze je to tim, jak se mini ,,zakusuje". Tak urcite to bude dobre, drzim palecky 🙂

vrbi
22. črc 2016

@lepsa Tak večer už to bylo do hněda. Dneska jsem si volala k dr. sestra mě objednala na 8.8. A uklidnila mě že na začátku těhu se to stává . Tak uvidíme. Co ukáže dnešek. Čistý asi nebude. Ale kdyby byla červená krev tak už to řešit budu. Test stále pozitivní a sílí.

lepsa
autor
22. črc 2016

@vrbi ja kdyz jsem si o tom cetla, tak hodne holky psaly, ze mely i krvaceni a vse bylo OK 🙂 ale chapu, ze te to zneklidnuje, ja letela hned na pohotovost :D ale taky to bylo i tim, ze jsem jeste nebyla u Dr, tak jsem byla vyplasena. Pristi tyden jdu na dalsi kontrolu, tak snad je mimi v poradku 🙂 ale jelikoz mi roate brisko, tak si myslim, ze mimi se ma dobre 🙂

12345betyna
21. dub 2017

Ahoj, dnešním dnem jsem 7+0 a když jsem šla na záchod, objevila sem na papíře růžový výtok, od té doby nic (zatím). K doktorovi mám jít až 4.5., tak nevím, jestli tam zajít hned nebo to neřešit. bojím se aby to nebylo ZT...

ivanabila
4. říj 2019

Dobrý den mám dotaz objevil se mi bílo růžový výtok může to byt těhotenství

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru