Těhotenský test po dvou potratech

moxha
29. čer 2018

Dobrý den.Asi jsem blázen,ale po dvouch potratech ( listopad,březen) jsem opět těhotná a mám děsný strach.Podle poslední ms bych měla začínat 7 týden a nemám žádné těhu příznaky ( měla jsem je v začátku a teď nic).Test jsem dělala 4 den po nedošlé ms( mamatest) s citlivostí 10 ( foto 3) ,pak 6 den ( foto 2) a dnes 25 test( foto 1),15 den po nedošlé ms,ale čárka není výrazná...Mám obavu,aby to zase nebylo špatné...Jaký máte názor a za testy a zkušenosti s vymizení příznaků? Už od začátku zavádím Utrogestan.První kontrolu mám až ve středu

moxha
autor
29. čer 2018

@moxha
Oprava: foto1:6 den
Foto2: 4 den
Foto3 : 15 den
Špatně se načetlo

misko5
29. čer 2018

Testíky hezké, první je krásnej..jedině ukáže krev..nic jiného ti nikdo neporadí..kolik hcg tam je a jestli jde nahoru, třeba po 3 dnech..mně šlo dolů, bohužel..

preiba
29. čer 2018

@moxha testy si máš kupovat stejné, protože může být použité jiné barvivo a jiná citlivost. Zkus si koupit ten samý jako byl ten první, ale bohužel z testu toho člověk moc nevykouma, rozhodne až krevní test či UTZ.
Ale chápu Tě , máš strach. Držím palce a přeji ať se to podaří konečně 😊🍀

priefi
29. čer 2018

@moxha ahoj, je mi lito, ze to v breznu nevyslo 😔 co se stalo? Ke Tve otazce, to, ze posledni test je nevyrazny, neni vubec spatne, nevesti to nic spatneho. Problem neni v tom, ze by neco bylo spatne, ale v citlivosti testu. 10jsou mnohem citlivejsi nez 25, diky tomu muze byt na 25 mnohem slabsi carka 😉 Drzim pesti, at to tentokrat vyjde 😊

moxha
autor
29. čer 2018

@priefi v listopadu 2017 byl spont.potrat v 5 týdnu a v březnu 2018 zamlklý potrat v 7 týdnu.V 6 týdnů bylo srdíčko a za pár dní jsem začla krvácet a na kontrolním UZ už srdíčko nebylo a následovala revize.Tohle jsem nesla opravdu špatně,proto se nyní bojím.Nejde ani tak o sílu testů.V listopadu test nesílil, v březnu nádherně syté čárky,nyní toto.U všech nepodařených těhu byl jeden společný ukazatel.Nevolnost a bolest prsou v začátcích,pak vymizení příznaků a byl konec.A to mám nyní a proto ten strašný strach.Nevím jak bych zvládla třetí potrat za sebou

priefi
29. čer 2018

@moxha to je mi hrozne lito. Oni Ti ted mozna daji progesteron na podporu tehu. Drzim pesti, at je vse v poradku

hana183
30. čer 2018

Dobry den prosim je tohle pozitivní test? Je to set sluníčko z drogerie teta a mam tyden před ms vim ze je brzy prosim poraďte nemam s tímto testem zkušenost

aneven
30. čer 2018

@hana183 Tohle vypadá spíš na rysku (proužek, který je vytlačený v testovací zóně a který se má zabarvit). Je to moc tenké a šedé. Tyhle testy to hodně dělají.

hana183
30. čer 2018

@aneven
@aneven aha nemam zkušenost nikdy mi to žádný test neudělal Rysku zajímavé když prosvitim baterkou nepouzity test žádná Ryska nikde tady krásná druhá čárka ale jak rikam nemam s tím zkušenost proto se ptám

vendelinka08
30. čer 2018

@moxha zatim mysli pozitivne..chapu tvuj strach..toho se da tezko zbavit po zkusenostech...nikdo ti neda jistotu...alw zkus verit ze tentokrat to bude jine...a co se tyce testu..je lepsi testovat jednou znackou..pro srovnani.. prece jen kazda to ma trochu jinak. Drzim palce at je vse v poradku...

vendelinka08
30. čer 2018

@hana183 me test nikdy zadnou tak viditelnou rysku neudelal...vypada to na dusika..zkusila bych zase zitra...a uvidis jestli zesili...tak tfuj tfuj

misak48
30. čer 2018

@hana183 tyhle testy jsem používala a když byly negativní, tak byly úplně sněhobílé... Po rysce nikdy ani náznak... Lehká čárka se mi objevila až když jsem byla vážně těhotná...

hana183
30. čer 2018

Dekuji za trochu uklidnění jsem zvedava a dam vám vedet další testik udělám v pondělí tak mi držte palce

bajunka
30. čer 2018

@moxha jedine cim te muzu uklidnit tak ten posledni test(zeleny) ma mene barviva na jinych jsem mela dalnice a ten jak mas ty...drzim pesti,je to ve fazi,kdy to neovlivnis,snaz se myslet pozitivne,stres urcite neprospiva tobe ani miminku.

bledulka84
4. črc 2018

@moxha nase druhatko je taky az na treti pokus, dvakrat predtim samovolny potrat v zacatcich, je fakt, ze blbe mi pak bylo az do druheho trimestru, ale priznaky jsou individualni, vse muze byt v poradku. Stejne to ted nijak neovlivnis, takze je zbytecne se stresovat, uvidis na kontrole.

lachtanice86
4. črc 2018

@moxha já jsem teď těhotná po 6. A dítě nemám žádné. Zažila jsem biochemicke, potraty i zt. A ze zkušenosti můžu říct, že čárky na testu nevypovídají o těhotenství vůbec nic. Stejne tak jako nevolnosti. Ten začátek je buď a nebo.

moxha
autor
4. črc 2018

Ahoj holky...tak dnes kontrola.Podle poslední ms bych měla být 6+5.Na Uz je žloutkový váček s náznakem embrionální struktury,ale je to tak malé,že nelze ani změřit.Další kontrolu mám příští čtvrtek a tam se uvidí zda roste...Jsem smutná a psychicky vyčerpaná.Mívám pravidelné cykly po 28 dnech a ovulaci asi mezi 14-16 dc.

bledulka84
4. črc 2018

@moxha hele klid (to se mi to mluvi, ze?), ja tomu na 3. pokus taky neverila, stari tehu vubec neodpovidalo, bylo o 14 dni mladsi, ani sex jsme v te dobe nemeli (byl asi o 6 dni driv), nervy jsem taky mela na pochodu, desila se kazde kontroly, no a ted pomalu chystame oslavu 1. narozenin. Samozrejme nevim, jak to dopadne a je lepsi se srovnat i s tou horsi variantou, ale ztracene to zdaleka neni, drzim pesticky

lachtanice86
4. črc 2018

@moxha no a víš kdy si měla ovulaci? Potvrzenou folikulometrii, měřením bt nebo ovu testy? Píšeš že asi ovulaci. Pokud to nevíš přesně tak buď v klidu, nevidím důvod proč by si měla být smutná

moxha
autor
4. črc 2018

Ovulací jsem ten měsíc nezkoumala,ale při 28 denních cyklech ji mívám 14-16 dc...Nezbýva než čekat a doufat...

lachtanice86
4. črc 2018

@moxha pokud si ji nezkoumal mohla být klidně později.

priefi
4. črc 2018

@moxha ovulka mohla byt pozdeji. Drzim pesti, at je malicke v poradku 😊

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru