Těhotenství a bolesti. Je to normální?

pajushka1
15. zář 2021

Maminky mám dotaz.
Jsem momentálně 10+3tt, kontrola před 14ti dny v pořádku. Od včerejška mě bolí podrisek jako při Ms, začalo to po zdlouhavé 3 hodinové cestě autem (jako spolujezdec). Jsou to takové křeče,tahání občas napravo,občas nalevo ale hlavně uprostřed "podbřišku" nebo jak to říct. Je to normální? Můj doktor má tento týden dovolenou, na kontrolu mám jít v pondělí. Beru utrogestan 1 na noc. Nešpiním ani nekrvácím ale ta bolest je dost nepříjemá. Děkuji za každou odpověď.
Hezký večer.

maca917
15. zář 2021

@pajushka1 no já ze své zkušenosti bych jela radši do nemocnice. Vím že lepší přijet zbytečně než kdyby se něco stalo.

pajushka1
autor
15. zář 2021

@maca917 tak jsem si volala na pohotovost. Pokud to do rána nepřejde mám přijet. Prý pokud nešpiním a nekrvácím mělo by být vše v pořádku.

maca917
15. zář 2021

@pajushka1 dobře, tak snad to bude v pořádku 🙂 klidně dej zítra vědět

eellushka
16. zář 2021

@pajushka1 jak si dopadla ?

pajushka1
autor
16. zář 2021

@eellushka vyfasovala jsem magnosolv a prý to vypadá vše v pořádku.. mě se to ale moc nezdá, bolí mě to dost.

marketaholasova
16. zář 2021

@pajushka1 muze to byt normalni. Mela jsem to taky. Kdyz me neco bolelo a pichalo tak jsem si lehla nebo sedla do nejake ulevove polohy. Vetsinou to povolilo. Doktorka mi rekla ze kdyby nepolevilo tak at prijdu a hodne odpocivam. Pokud to odpocinkem polevi tak to telo reaguje a chce zklidnit. Ale v 6 tt jsem mela 15 cm cystu. Ted jsem 16 tt. Uz u prvniho me doporucila fertipronu. Nemusim ji brat dene ale jakmile necitim se tak me nakopne

pajushka1
autor
16. zář 2021

@marketaholasova no mě to právě bolí stabilně, ať sedím, ležím nebo se hýbu a něco dělám. No snad má doktorka pravdu že je vše v pořádku.

eellushka
17. zář 2021

@pajushka1 hele me taky porad boli bricho
.. jako bych to mela dostat

kristousenecek
21. zář 2021

@pajushka1 to měla kamarádka byla hotová , dělali ji vyšetření a vse pořádku prý jak se tělo roztahuje že je to tím trpěla dost ...teďka je už 33tt ,ale musí sakra ležet jinak ji to pořád bolí ...prý už se těší jak porodí ;D ,...
Držím palečky ,ať je vše ok ;)

pajushka1
autor
21. zář 2021

@kristousenecek dekuji za reakci. No byla jsem včera u doktora, miminko je v pořádku a jeho vysvětlení je ,že jsem malá (159cm) a vážím 45 kilo takže prý ucitim každé cuknutí i natahující se vaz a prý to bude jen a jen horší 🙄 takže mám hodně odpočívat 🙈

kristousenecek
21. zář 2021

@pajushka1 no tak podobně to řekli i ji ,akorát ona má 170cm a 48kg ;D ,tkaze tomu u vás fakt věřím ...to bude pohodě ;), takže klid ;),

pajushka1
autor
22. zář 2021

@kristousenecek dekuji za povzbuzení 😀 doktor se smál že alespoň ucítím pohyby dřív 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru