Těhotenství, zvracení, krev. Máte zkušenost?

2190
8. říj 2023

Ahoj, holky dnes večer jsem zvracela a poprvé se mi stalo že jsem vyplivla slinu a v ní bylo malé množství krve světle, jsem v 7tt a zvracim celkem3 často a nevolnosti mám také často.
Má s tím někdo zkušenosti. Děkuji.

lencaa11
9. říj 2023

@2190 jak jsem psala tohle by se mělo řešit s lékařem a hlavně krev to už opravdu by měl lékař vědět že by vám dal léky na nevolnost hlavně i skrz mimco

2190
autor
9. říj 2023

@lencaa11 tak jsem volala sestře a ta mi řekla že když to byla jenom kapička, vlastně to bylo jakoby spíš když po čištění zubů a vypllivnete se slinou kapku krve tak že to může být z toho jak je z toho zvracení ten krk podrážděnej, tak možná praskla nějaká céva malinká tím jak je v těhu víc vše prokrvené tak je to prý normální, samozřejmě kdyby tě krve bylo nějak extrémně hodně tak už je problém ale dneska už zase nic

2190
autor
9. říj 2023

@lencaa11 právě mi taky říkala, že můžu přijít doktor by mi napsal něco na nevolnosti, ale přijde mi to zbytečné je to sice otrava a stezuji si, ale aspoň vím že to tak má být, a hlavně jídlo v sobě udržím, přišla jsem na to že když si po jídle lehnu tak na půl hoďky než to trochu projde žaludkem tak je to v pohodě a zle mi není, ale myslím že to fakt funguje, si po jídle lehnou nebo sednout a nevolnost přejde

andulka007
9. říj 2023

@2190 ahoj , já zvracela teda častěji (8krát denně ) a i krev .. docela mě to vylekalo ale doktorka řekla že tím zvracením jsem si podráždila něco v krku a proto zvedacím krev .. pokud je to malé množství , tak prý v pořádku

2190
autor
9. říj 2023

@andulka007 jojo přesně tohle jsem se taky dozvěděla, spadl mi zase kámen ze srdce, já měla fakt jen kapičku a dneska ráno tam zase nic nebylo, takže to bylo asi nějak podrážděný, ono prej stačí i když se ti navaluje takový to když chceš zvracet, ale nejde to, tak ten krk a jícen se namáhají

andulka007
9. říj 2023

@2190 přesně tak , když se zvrací častěji tak se to podráždí a pak je krev hned .. ale tak pokud byla jen jednou tak je to vše v pořádku

2190
autor
9. říj 2023

@andulka007 jojo jenom včera večer no, dneska ráno jsem zase zvracela a žádná krev tam rozhodně nebyla, to vím jistě protože jsem vrhla mandarinku co jsem snědla 😂😀

leslieth
9. říj 2023

@2190 ahoj, to se mi taky párkrát stalo, zvracím v těhotenství opravdu hodně a myslím, že ta žaludeční kyselina nebo nějaký kousek jídla může ten jícen lehce poranit

mama_mila
9. říj 2023

Měla jsem to v obou těhotenství, kašel se zvracením a zvracení s kašlem, několikrát i troška krve. Bylo to jen nějaké podráždění. Ale vyděsilo mě to taky. A léky na zvracení jsem měla v obou případech, pomohly, doporučuju. Žádný zázrak, ale bylo to snesitelnější.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru