• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Tehotenstvo bez príznakov. Stretli ste sa s tým?

11. listopadu 2012 
Ahojte, som teraz v prebiehajucom deviatom tyzdni a okrem vynechania menzes nemam ziadne dalsie priznaky. Stretli ste sa s tym aj vy? Nie je to predzvest niecoho zleho? :fearful:
16. pro 2008 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já to měla taky tak, někdo si prostě těhotenstvím projde, že o tom ani neví. Buď ráda :slight_smile:
16. pro 2008 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dakujem, kacka.va. Ja len z kazdej strany pocuvam, ako je komu zle a podobne, tak ma az chytil z toho zly pocit. Asi sa naozaj len musim tesit z bezproblemoveho tehu.
16. pro 2008 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Někomu třeba nevolnosti přijdou později, já jediné, co bylo, měla jsem jeden čas citlivější prsa a párkrát mi něco nevonělo, ale to až později. Já taky tady často četla, že když mi není blbě, tak je to špatně, ale každé tělo se s tím človíčkem v bříšku vyrovná jinak, a naše těla ho rovnou přijala jako svojí součást, takže bez problémů :wink:
16. pro 2008 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
seeweed, buď ráda, že je ti dobře a užívej si to :wink: Mě bylo celý těhu nádherně, kdyby mi nerostlo bříško, tak ani o těhu nevím :sweat_smile:
16. pro 2008 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Seewed, ja jsem zatim v 6tt a krome toho,ze mam zacpu ,tak mi taky nic moc neni. Pry je to tim,ze nam tehotenstke hormony postupne a rovnomerne pribyvaji, nemame hormonalni vykyvy .
Pry je to vporadku. Koukni se treba na tehotenstv a stravovani.tam o tom holky taky pisou. :slight_smile:
16. pro 2008 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Seewed, to je určitě ok, ja jsem proplula celým těhotenstvím zatím bez problému, kdyby mi nerostlo bříško, ani nevím, že jsem těhotná, tak si to užívej
17. pro 2008 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@seeweed já při prvním až někdy do 11 týdne nic netušila,menzes jsem měla nepravidelnou běžně a známá do 19 týdne taky nepravielná mrcha a ještě k tomu jen na jednu stranu takže co druhý měsíc,na jeden vaječník nemenstruuje
26. zář 2012 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@marecek4 Dakujem za odpoved. Otazku som pisala takmer 4roky dozadu :slight_smile: Medzicasom uz cakam aj druhe :grinning:
26. zář 2012 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@seeweed Jsem ráda, že jsem našla toto téma, jsem zhruba v 7tt(nemám ještě průkazku),ale nic mi není a holky kolem mě blinkají,nespí...tak jsem ráda,že je to ok:slight_smile:A dopadlo tedy první těhu tak bezstarostně, jak začalo,nebo ti bylo zle až později?:slight_smile:
11. lis 2012 v 19:53  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červenci 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@smartbear13 Ahoj! Prve tehu bolo uplne bez problemov, aj porod bol uplna pohoda :slight_smile: Tak verim,ze aj teba nevolnosti obidu. Mna dobehli teraz v druhom tehu :wink:
11. lis 2012 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@seeweed Třeba budu mít stejné štěstí,jako ty,to by bylo fajn:slight_smile:Přeju,aby s druhým miminkem začalo být taky dobře a hlavně,aby bylo zdravé:slight_smile:
11. lis 2012 ve 20:06  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červenci 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@smartbear13 dakujem a vela stastia! :dizzy_face:
11. lis 2012 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek