Umělé přerušení těhotenství - Mifegyne. Poradíte, prosím?

veronika1232108
25. dub 2023

Ahojte. V prvom rade vás prosím, aby má nikto nesudil a ani nič podobne. Mám svoje osobne dôvody. Som zo Slovenska a rada by som sa informovala, či a kde vedia slovenkam a za akých podmienok podať Mifegyne, nakolko u nás na Slovensku nie je schválený a na interupciu klasickú ísť nechcem. Ďakujem.

lencaa11
25. dub 2023

@veronika1232108 myslím že v ČR v nemocnici po vyšetření by vám ho po zaplacení mohli podat jen bych počítala stim že to nemusí vše odejít a můžou bejt komplikace

veronika1232108
autor
25. dub 2023

@lencaa11 a prosím Vás je jedno aká nemocnica ? Čítala som možno v Brne.

lencaa11
25. dub 2023

@veronika1232108 myslím že ano dneska už to podává pomalu každá nemocnice

kristynaprandl
28. dub 2023

@veronika1232108 mě Mifegyne podali normálně při žádosti farmakologického ukončení těhotenství pilulkou.. a samozřejmě mi to podali po platbě za tuto službu.. jenomže ze mě neodešlo vše, zadny komplikace jsem neměla jen se to zkontrolovalo a pak jsem šla na revizy.. nic životu ohrožující 🙂)
Bydlim v Ústeckém kraji

veronika1232108
autor
28. dub 2023

@kristynaprandl a to si si musela asi opäť zaplatiť či ? Ja mám ísť 5.5 do Brna na Mifegyne a celkom mám obavy aby sa niečo neskomplikovalo.

lencaa11
28. dub 2023

@veronika1232108 pokud se přidá nějaká komplikace po tablete a musite na revizi to se už neplatí platí se pouze za pilulku ...komplikace můžou bejt u každé ženy stim žena musí počítat hlavně doma třeba nebejt sama kdyby došlo ke kevaceni atd ....to váš lékař řekne

veronika1232108
autor
28. dub 2023

@lencaa11 ďakujem pekne.

kristynaprandl
28. dub 2023

@veronika1232108 neplatila nic ❤️

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru