V 6tt bez těhotenských příznaků, kdy přijdou?

dadalu
27. srp 2013

Zdravím, jsem v 6. týdnu a krom pozitivních těhotenských testů a mírné bolesti prsou bych vůbec nepoznala, že jsem těhotná. Vůbec nezvracím a jsem nervozní, jestli něco nemůže být špatně. Jak jste na tom Vy, je to normální?

marketajuppova
27. srp 2013

@dadalu Diskuze o zamlklych tehu a potretech prosim Te necti!!!! Bud v klidu, to je nejdulezitejsi. My se pokouseli 18mesicu a ja to brala tak, ze i kdyby bych o to prisla, tak je hezky, ze jsem vubec otehotnela..to zjisteni, ze to jde, to bylo hezky.... Vim, ze je to tezky, ale fakt je nejdulezitejsi abys byla v klidu.

kettm
27. srp 2013

Ahoj, já jsem v 18tt a těhu příznaky žádné, u prvního syna to samé, takže klid😉 kdyby mi nerostl pupek a neměla jsem fotky z utz, tak ani nevím, že jsem těhotná.

dadalu
autor
27. srp 2013

Holky, díky všem, trochu jste mě uklidnily, určitě se mi dneska bude daleko lépe usínat .-)

neytiri25
27. srp 2013

zkus se tak nepozorovat. Já to dělala a člověku by z toho hráblo. pokud ti nic není, neznamená to vůbec nic

paaajka
27. srp 2013

@dadalu Mě v 6tt bylo ještě hej, teď jsem 18tt a nevolnosti mě dokážou hoooodně potrápit.. takže "neboj", co není, ještě může být.. Buď ráda, že jsi v pohodě, nevolnosti Tě netrápí, já si nedojdu pomalu ani pro pečivo do alberta... 😀 a koukej si to užívat! 😉

selverin
27. srp 2013

na mě to přišlo v 7.tt a skončilo ve 14.tt. A nebyl to žádný med, takže bych se bez toho i obešla páč znám spoustu maminek, které nevolnosti neměly vůbec 😉 ono není moc příjemné hodit šavli třeba uprostřed banky atd 😀

skate.em
27. srp 2013

Já až na to, že jsem se jednou poblindila v 7tt, tak celé těhu (až na rostoucí břicho) jak kdybych těhotná nebyla

mafeska
28. srp 2013

jéžiš bud ráda že ti nic není, mě bylo zle celý měsíc vkuse. PAk z ničeho nic nevolnosti ustoupily a já se cítila jak jiný člověk. 🙂 jen teda syrové maso mi smrdí doteďka 😀

betelgeuzz
28. srp 2013

@dadalu buď ráda, ne každému je špatně. Já jsem těhotenství poznala až podle rostoucího břicha 🙂

punky
28. srp 2013

ja kdybych nevydela test a ultrazvuk tak ani nevim ze bych byla tehotna me nebylo nic 🙂 az kekonci me palila dost zaha ani tablety nepomohli ale jinak pohodovi tehotenstvi 🙂 segra zvracela cele dny od zacatku az do konce

nesticka
28. srp 2013

Buď ráda, mě taky krom bolavých prsou nic nebylo a cca od 8-9tt mi začla vojna 😀 černý čaj a rohlík s máslem, když jsem měla dobrý den tak místo másla byl tavený sýr a někdy mi i mimčo dovolilo sušenku nebo jablíčko 😀 Smrdělo mi absolutně všechno, skončilo to až v 16tt kdy jsem se po 2 mesících poprvé "najedla", pstruh na másle a brambor, asi to jen tak nezapomenu, po tom hladovění to bylo to nejlepší jídlo v mém životě. Ani jsem nevařila, jak mi vadily ty pachy. Od toho pstruha se mi vrátila chuť a teď jsem ve 33tt a je to tady zase 😖 Takže si to užívej a já ti za sebe jen přeju ať to tak máš celé těhu 🙂 🙂

tereska78
28. srp 2013

Je to normální, mě taky víceméně nic nebylo... krom pak v těch vedrech, kdy jsem měla oteklé nohy. Buď ráda 🙂

soleilll
28. srp 2013

@dadalu Raduj se, nemusí to dlouho vydržet. Ale já třeba během těhotenství nezvracela ani jednou a na pár "žaludků na vodě" stačil bompar. Každá to má jinak, mysli na něco jinýho, ať se odreaguješ a neprožívej to tak. 🙂

lucinka1502
30. srp 2013

Ahoj,

mám to samé jako úvodní příspěvek. Podle MS jsem také v 6 tt, prsa začala maličko pobolívat teprve včera, jinak mě začátkem týdne asi 2 dny pobolívalo v podbřišku, teď už zase nic. Nevolnosti se mi vybýhají.
Na první ultrazvuk jdu až přístí týden ve středu, tak jsem taky trochu nervózní, jestli bude vše jak má.

Myslíte, že v 6+3 tt bude na utz už konečně něco vidět? Dá mi doktorka fotečku prcka?🙂 A kdyby náhodou mi ji ještě nechtěla dát, můžu si ji třeba zaplatit?

Děkuji🙂

cibetkaa
30. srp 2013

@dadalu Ahoj, i já jsem příkladem toho, že těhotenství může proběhnout i bez zvracení. Těhotenské nevolnosti se mi úplně vyhnuly. V prvním trimestru jsem měla jenom zvýšenou potřebu spánku. Spala jsem osm hodin a následující den v práci jsem regulérně usínala v sedě 😀 Jinak nic. Typické těhotenské potíže přišly až v posledním trimestru - hlavně časté tvrdnutí břicha a nateklé kotníky (dostat se v posledních pár týdnech do zimních bot byla docela výzva 😀 ) A teď mám krásnou zdravou princeznu. Každé těhotenství probíhá jinak. Zkus být co nejvíc v klidu a užívej si to. Všechno je určitě v pořádku.

dadalu
autor
30. srp 2013

@cibetkaa tak doufam, ze je vse ok..fakt se citim, jak bych tehotna nebyla, tak mam dost strach...diky za povzbuzeni

dadalu
autor
30. srp 2013

@lucinka1502 tak to jsme na tom teda úplně stejně..já jdu v pondělí a jenom se modlím, at je vse ok, fakt zadne priznaky vubec nepocituju

impipi
1. zář 2013

Ahojda, já podle kalkulačky jsem v sedmém týdnu. jsem těhotná poprvé a je mi přes 35, až na občasné jakoby menstruační bolesti, trochu nadýmání, občas takovéto ztuhnutí za čelistí v místě slinných žláz, jsem bez příznaků, úplně. Před týdnem jsem se vrátila z dovolené, kde se furt jen jedlo, tak mám pocit, že je to furt z toho přejídání.. 😀 Jinak opravdu nic nepociťuji.
Tak doufám, že nijak zvracet nebudu, mám z toho trochu hrůůzu.. 🙂

dadalu
autor
3. zář 2013

@lucinka1502
@impipi Dámy, tak jsem byla včera na kontrole a dopadlo to vyborne..Miminko ma 4,2 mm a mame srdecni odezvy, takze je vse v poradku, jak ma byt...ze mi neni spatne, tim se pry nemam vubec znepokojovat. Dalsi prohlidku mam az z atri tydny, tak snad to bude do te doby vsechno ok 🙂 drzte se a nebojte 🙂

lucinka1502
3. zář 2013

@dadalu to je super🙂... Gratuluji k srdicku🙂... Me to ceka zitra, tak se taky ozvu🙂

impipi
3. zář 2013

@dadalu
@lucinka1502
No to je paráda!!! Moooc gratuluju! 🙂 já jdu ve čtvrtek, tak se taky podělím o zážitek.. 🙂 Jsem hrooozně zvědavá.

lucinka1502
4. zář 2013

Tak holky. Prcek je tam kde má... No - hodně malý prcek:D.... prý jsem otěhotněla trochu později v cyklu, proto je tak mini🙂....

impipi
6. zář 2013

Tak je důležitý, že tam je!! 🙂 paráda.. Já byla taky včera, až se mi to podaří dostat do pc pošlu foto. My jsme tedy o kus větší, naměřili nám 14 mm, což prý odpovídá přesně výpočtu na 8tt... 🙂 Doktor mi i ukzal pulzující srdíčko a taky mozek.
Tak holky ať Vám hezky rostou pupíčky!!!

janinka23
13. zář 2013

Hi když si vzpomenu jak to přišlo u mě při prvním těhu, tak do 6 tt sem byla jen unavená a bolely mě hrozně prsa, v 7 tt jak když utne, hospitalizace v nemocnici a nevolnosti až do konce 4 měs, takže bud ráda, že jsi ok... 🙂

miri77
11. říj 2013

Ahojky jsem ted v 6tydnu a taky krome testu a navstevy pana doktora nemam absolutne zadny problemy,ale vubec se neznepokojuju mela sem to uplne stejne uz poprvni a mam krasnou a zdravou holcicku.Jen se mi chce vic spat to jo ☹ ale jinak krasa,takze vubec se nestrachuj.

ovce11
11. říj 2013

Ahoj holky, já bych dnes měla být taky v 6 týdnu, od doktora to zatím potvrzené nemám, tam jdu příští týden. Ale taky kromě nafouknutého bříška a větší únavy, hlavně večer téměř žádné problémy nemám. Cítím se dobře a dávám pozor na mini miminko a věřím, že bude vše v pořádku 🙂. Jinak všem maminkám gratuluji 🙂

juthnerovaiveta
17. říj 2013

mam stejny problem jsem ve dvanactem tydnu a taky kromne pozitivnich testu bych nepoznala ze jsem tehotna ale chci se zeptat byla jsem na vysetreni v centrumu prenatalni diagnostiky ultrazvuk mne dopadl dobre ale vecer mne volala doktorka ze mam nejaky nalez v krvi nevite nekdo co to muze bejt a c to znamena pro miminko?celou noc jsem nespala strasne se bojim ze neco neni v poradku poradte mne prosim dekuji

kacabacka
18. led 2015

Ahoj, tahle diskuze je sice starsi, ale treba mi nekdo odpovi. Podle MS bych mela byt v 9 tydnu,jelikoz ovu probehla az 22. den od zacatku MS. Ale plod je podle ultrazvuku stary teprve 6 tydnu. Jde mi o to, ze od cca 4tydne az do zacatku 6 mi bylo tezko od zaludku,zvracela jsem jen jednou, jinak byl zaludek cely den jak na vode.Ale ted v patek vecer me trochu bolelo po stranach bricha jakony vajecniky a v krizi.Druhy den ani dalsi mi uz nebylo ani zle, jen prsa pobolivaji stejne. Mela jste to nektera podobne? Cetla jsem, ze kolem 9. tydne se uz muze udelat lip, ale nevim, jestli je to brano podle utz nebo posl.ms...

jani2013
22. led 2015

@kacabacka Ahoj, já to nemám teda úplně stejně, protože jsem teprve 5+1, podle ultrazvuku snad ale 6+3 (to prosím neber moc vážně, dr mi to nevysvětlila, možná tam zadala jen chybně údaje).
Ale jinak to sedí, já ani nezvracím, mám citlivý žaludek, jen mě trochu pobolívaly vaječníky, jakoby mi tam někdo prováděl akupunkturu (ale to je prý normální) + trošičku citlivější prsa. Včera jsem měla docela strach, že nemám pořádné příznaky a večer mě začalo tak divně bolet břicho a přetrvávalo to i dnes ráno. Takže mám pro změnu strach, co se zase děje. 😉
Celkově můžu říct, že já i četla, že nevolnosti začnou třeba v 8. týdnu, někdo píše, že to v 8. a 12. vymizí, je to tak strašně individuální, že fakt nevím, co si z toho vybrat.

shynne
22. led 2015

@jani2013 ahojky,můžu se zeptat,měla jsi už srdíčko?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru