V 7+6tt byl na ultrazvuku pouze žloutkový váček

kristyna90
24. lis 2013

dobry den, priblizne pred dvema tyeny jsem podle tt zjistila ze jsem tehotna,zrovna jsme se chystali na cestu domu do ceska,tak jsem se rozhodla ze si tu zajdu ke svemu staremu gynekologovi, ktery mi rekl ze podle ms jsem v 7+6tt ale na ultrazvuku videl pouze zloutkovy vacek. chtel abych prisla pro jistotu jeste za tyden na kontrolu ale to uz jsem byla na ceste zpatky do zahranici. tak mi doktor rekl at si zajdu k doktorovi tady(predepsal mi jeste ustrogestan a at si koupim femibion) prijela jsem domu a sla hned k doktorovi v 9+0tt ale doktor mi dal termin az za dva tydny. jsem hrozne nwrvozni jestli je vsechno v poradku s pritelwm uz se na male moc tesime.. on me porad utesuje ze urcite je vse v poradku ale ja si tak jista nejsem... mate nekdo podobne zkusenosti??

pampalin
25. lis 2013

Ahoj! Tak ono podle mě určení podle data poslední MS není zas až tak nejpřesnější, klidně jsi mohla mít ovulaci déle a jsi tedy těhotná kratší dobu.

kovik
25. lis 2013

Tak dle MS určitě ne. U všech dětí jsem měla termíny jiné než dle MS. Nestarší o 10 dní, dcera o 14 dni méně než dle MS a u ní mě dr. začala strašit, ale naštěstí jsem věděla,kdy byla ovulace. A nejmladší už jen o 5 dní. Přejeme hodně štěstí a pevné nervy

kristyna90
autor
25. lis 2013

moc dekuji za podporu ale desi me ze ten zloutkovy vacek je pres cely gestacni:( a plod nikde:( no snad to bude jak rikate... dekuju

kovik
30. pro 2013

@kristyna90 tak jak jste dopadla

kristyna90
autor
30. pro 2013

Male se prestalo vyvijet:( takze bohuzel potrat :( plod jsme nasli ale bez srdecni akce...:( to byl 10+5 podle ms.. takze by mela uz byt davno videt:(

beatax
31. pro 2013

:( to mě mrzí, mě se stalo to samé, revize byla před pár dny ... a teď to vypadá na zánět ☹
snaž se to brát pozitivně a koukat se dopředu ... určitě to vyjde, jenom to teď příroda správně vyřešila po svém... v příštím roce budeš mít mrňouska... 🙂 😉

lenusicek
4. únor 2014

Ahojte baby, neviete mi prosím vás poradiť? Podľa menstruacie som bola v 5tt aj 3 dní u gynekologa a v maternici som mala gestacny vačok veľký 11,8mm a ani zltkovy vacok a ani plod v ňom nebol:( doktor mi predpísal duphaston a vypísal ma na týždeň na marodku. mám strašný strach.. Na gynekologiu mám ísť za 3 dní.. Dnes by som mala byť v 6tt aj 2 dní.. Už mi dr. vypočítal aj termín pôrodu, 1.10.2014. Do teraz som verila že tam už babo bude aj s bijucim srdieckom ale už prestávam veriť:( máte nejaká skúsenosť? Ďakujem za každú odpoveď:(

marukm
4. únor 2014

@lenusicek Mám. Byla jsem na gyn. cca v 5/6tt - jen gestační váček. Kontrolu jsem měla za měsíc (ano, AŽ za měsíc!) a to tam už byl 3cm plod. Takže neházet flintu do žita!🙂

lenusicek
4. únor 2014

@marukm. Ďakujem za povzbudenie🙂 len mňa odradzuje že už je ten vačok taký veľký:( a prázdny. A to čakanie je nekonečne:(

tabii
4. únor 2014

Byla jsem na gyn. v 8 tt,byl vidět jen prázdný gestační váček o velikosti 2cm.Kontrola za 3 týdny a už bylo vidět mimi 4,1 cm.
Sám doktor mi říkal,že nebude dělat v 8tt závěry ,že je něco špatně,protože má zkušenosti s tím,že u někoho se plod ukáže dřív a u někoho později.Držím palce. 🙂

lenusicek
4. únor 2014

@tabii Ďakujem🙂 tak dúfam že to je aj môj prípad.. Lebo furt čítam len fóra a mám také zmiešané pocity.. Ale zas mám nádej už len pretože nemám žiadne problémy, nespinim a ani nič podobne. Len bežné tehotenske príznaky.

anonymka331
5. led 2016

ahoj holky, včera jsem byla u dr a našel mi na vaječníku jen žloutkový váček, co to prosím znamená? ☹

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru