V 7tt gestační váček, bude za 14 dní vidět miminko?

gwendelina
24. bře 2015

Ahoj holky ráda bych se vás zkušenějších zeptala. Dnes jsem byla na kontrole a paní doktorka mi řekla, že vidí pouze gestacni váček bez miminka. Podotýkám, že menstruaci jsem měla 3.2.2015 tudíž dle kalkulačky to vypadá na 7tt ale ovulaci, to vím naprosto přesně jsem měla 20.2.2015 myslíte že za 14 dni co jsem pozvána na další kontrolu bude vidět miminko? Moc si to přeji a mam strach

bajana
24. bře 2015

ano, ak je vsetko v poriadku, o 2 tyzdne by uz srdiecko malo byt (aj bit).....bohuzial neostava ti nic ine, len byt v klude a mysliet pozitivne...nikto ti ziadnu istotu neda....drzim palce

gwendelina
autor
24. bře 2015

Děkuji za podporu myslím pozitivně 🙂

loreley1
7. dub 2015

@gwendelina Pokud jsi měla ovulaci později, tak to opravdu mohlo být ještě brzo. V každým případě pokud je gestační váček tam, kde má (tj. v děloze), tak je to dobrá zpráva. Za 2 týdny už tam určitě bude. Já ho tam měla na konci 6tt. (ovulaci jsem měla 15.DC), srdíčko ještě nebylo slyšet, ale vidět už jo 🙂 Ono to pak jde všechno rychle ten vývoj, klidně tam mohlo být už pár dní po té kontrole... hlavně klid, tím pro mimčo uděláš nejvíc! 😉

gwendelina
autor
8. dub 2015

Ahoj holky děkuji za podporu dnes jsem byla na kontrole a mimisek se ukázal a 💝 bilo o sto šest.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru