Výkyvy nálad a citlivost na pachy

revmelin
23. kvě 2019

Chtěla bych se zeptat, zda je normální emocionální přecitlivělost a výkyvy nálad hned na začátku těhotenství (cca 4-5 tt)? Vždy jsem byla více emocionální, ale teď mi to přijde, že jsem ještě více. A do toho jsem si všimla, že daleko více vnímám pachy kolem sebe. Přijde mi, že to je moc brzy a že jsem si to možná nezáměrně vsugerovala? 😀

krista25
23. kvě 2019

Ahoj myslím si že to normální je, mě smrdelo snad vsechno v 1.trimestru. Neuvarenym masem počínaje 😁až po kolegyně z práce 😁srovnalo se to cca v 5 měsíci 😁

julielim
23. kvě 2019

je to normální. Teď jsem podruhé těhotná a na to, že jsem v tom jsem přišla proto, že mi bylo špatně z každýho pachu na brigádě ( v pekárně) :D přišla jsem na to v nějakým tom 5tt

julielim
23. kvě 2019

@krista25 mě začala smrdět moje oblíbená voňavka. a taky nesnesu když chlap cokoliv smaží - vajíčka nebo maso. dneska jsem prohledávala mrazák, protože jsem v něm cítila něco smrdět, ale nepřišla jsem na to, co to bylo :D :D vůbec pachy z vaření, pečení nebo jen cítit teplý jídlo je pro mě teď utrpení

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru