Vymizení těhotenských příznaků 10. tt a VVV děloha. Zkušenosti? 🙏🏻

nikolaa123
25. říj 2020

Ahoj,

Mám dotaz sem poprvé těhotná 🍀
Od začátku sem neměla moc velké příznaky jen mě na začátku bolelo břicho cca v 5tt a bolela dost prsa..
Pak se břicho zmírnilo a bolest přestala v 7tt sem byla na pohotovosti kvůli špinění nasadili mi Utrogestan. Který zabral 🙏🏻 v 8tt sem byla na kontrole a mimi v pořádku. Ale of 8/9tt přestala i ta prsa není mi vůbec nic nebýt ultrazvuku opravdu nevím že sem těhotná. Břicho žádné prsa nebolí nevolnosti nic.. Ani unavená nejsem... Vůbec se necítím těhotná... Ja vím že bych měla být ráda... Ale je to až moc v klidu tak se bojím ZT 😔 Naštěstí jdu v úterý na kontrolu a pro těhotenskou průkazku ❤️ Má obava je ta že mám vadu dělohy VVV od začátku mi říkali že u téhle vady sou většinou potraty takže mi to moc nepřidá.. Máte někdo taky takovou vadu? A jaké bylo těhotenství všechno v pořádku? Prosím o radu měla jste to taky takhle bez žádného příznaků? Děkuju za odpověď 🍀🍀

mamikry
25. říj 2020

@nikolaa123 Jestli vám nebylo špatně už od začátku a miminko správně rostlo, tak to nic znamenat nemusí. Někdo má štěstí a nevolnosti se mu vyhnou. Já mám taky dny, kdy mě prsa vůbec nebolí. První trimestr je loterie, bohužel. Jestli máte strach, kupte si Angelsounds, někdy od 12tt můžete poslouchat srdíčko doma, ať jste víc v klidu. Přeji, ať vše dobře dopadne a malé krásně roste.

nikolaa123
autor
25. říj 2020

@mamikry moc děkuju koukala sem po kontrole si ho hned kupuji.. 🍀No právě můj přiznal byli jen ty prsa... 😏 Moc vám děkuji za zprávu ❤️

burnette
25. říj 2020

@nikolaa123 a teď jste v kolikátem týdnu?

agneska7
25. říj 2020

Určitě doporučuji angelsounds já poslouchala od 9+4 a to jsem bůček 😁 jinak buď jen ráda že nemáš příznaky 😉

nikolaa123
autor
25. říj 2020

@burnette teď sem v 10tt 😊

nikolaa123
autor
25. říj 2020

@agneska7 jeee vážně? Tak super určitě objednám tohle čekání je strašné 😏

agneska7
25. říj 2020

@nikolaa123 jj 😉

burnette
25. říj 2020

@nikolaa123 mám vadu na děloze, nebudu vám lhát, předchozí těhotenství skončilo SP, taky mi pár týdnů před tím zmizeli příznaky. V od začátku tohodle těhotenství jsem byla doma na rizikovém začátek bylo dost náročný, Utrogestan, magnesium, ascorutin, injekčně pamba další lék název už si nepamatuji. Od začátku těhotenství jsem používala angelsound nemějte strach víckrát v týdnů ale jenom na chvíli. Důležitý je opravdu držet klidový režim a nic nepodceňovat, zároveň se nestresovat, vyhýbat se nemocním lidem. Nepodceňovat ani rýmu atd. Musíte na sebe být opatrná.

nikolaa123
autor
25. říj 2020

@burnette Také sem na rizikovém už od začátku setrim se jak nejvíc to jde... Pořád beru utrogestan každý den ráno a večer... Jen mám strach tím jak jediný příznak a to prsa zmizelo 😔

burnette
25. říj 2020

@nikolaa123 nemusí to něco nutně znamenat, jenom buďte radši nohama na zem. Já jsem u předchozího těhotenství četla samé pozitivní komentář na diskuzí a říkala jsem si v pohodě. Teď jsem byla radši připravena i na horší. Dávala si kratší cíle, musím nejdřív zvládnout 12tt potom 15tt prostě po kouskach. Dopředu jsem si nic nekupovala a jméně sme se bavili až na konci druhého trimestru. Můj gynekolog mi ještě napsal zvlášť kyselinu listovou a doporučil mi koupit jód.

burnette
25. říj 2020

@nikolaa123 držím vám moc palce když tak mi dejte prosím vědět jak pokračujete, kdyby jste měla strach a chtěla víc probrat určitě napište.

nikolaa123
autor
25. říj 2020

@burnette moc vám děkuji za za podporu 🙏🏻🍀❤️ určitě napíšu v úterý jdu na kontrolu už aby to bylo moc děkuju... A jakou máte vadu vy dělohy? 😔

burnette
25. říj 2020

@nikolaa123 podle svého gynekologa mám obrácenou dělohu, a taky srůsty po prvním těhotenství které skončilo císařským řezem. Já to bohužel u předchozího těhotenství brala na lehkou váhu, že to zase není taková pohroma s na těhotenství to nemá vliv takhle mi to podával můj předchozí gynekolog. Po potratů jsem ho vyměnila a tenhle už to bral vážně s byl hodně pečlivý, i tak jsem tenhle těhotenství nedotahla do úplného konce, malá se narodila v 32tt ale je zdravá, stabilní, bez komplikací a za týden nás mají propouštět domů. Takže držím moc palce ať dostáváte jenom pozitivné zprávy

nikolaa123
autor
25. říj 2020

@burnette To mě moc mrzí.... Jeee to mám radost ze malá je v pořádku 🙏🏻🍀 moc vám děkuju ❤️

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru