Začátek těhotenství. 2 nebo 1 mimi?

michajla1
9. zář 2022

Ahojky♥️ Dnes jsem byla u DR s tím že jsem nejspíš těhotná, mám 11 dní zpoždění menstruace. Doktorka je dost divná a nechtěla mě ani prohlédnout.. ale to je jedno.
Šla mi udělat ultrazvuk a řekla “Ano tady to vidím” ale že prý tam není ani žloutkový váček ještě a že mám přijít za 2 týdny.
Ptala se mě jestli chci fotku, tak jí mám a když tak na ní koukám, tak mi přijde že tam jsou dvě komůrky. Ale ukázala mi jen tu jednu kde by mělo být to “miminko” ♥️ Označila jsem to šipkou.
Co myslíte mám plašit že tam jsou dvě mimi nebo jen jedno. Každopádně vím že je ještě brzy, ale nedokážu nad tím přestat přemýšlet.

Poslední MS byla 2.8. Tudíž dnes je cca 11dní opožděná.

terkezz
9. zář 2022

@michajla1 Nejsem doktor, nevyznám se v ultrazvuku ale kdyby to byla moje fotka, tak si myslím, že jsou dvě😃❤️

lencaa11
9. zář 2022

@michajla1 je tam jedno aspoň to tak vypadá to by vám už lékař řekl že se tam tvori dvě miminka

michajla1
autor
9. zář 2022

@lencaa11 právě že mi řekla velký prd 😏

hezz17
9. zář 2022

@michajla1 co ma rict, kdyz 5+ je na ultrazvuky proste moc brzo.

majena39
9. zář 2022

@michajla1 že by si doktorka té druhé nevšimla? To asi ne... Takže bych čekala, že bude jedno. Dej nám pak schválně vědět 😊

michajla1
autor
10. zář 2022

@hezz17 ano pravda, počkám si ty dva týdny pak budu moudřejší♥️

palja
10. zář 2022

@michajla1 na ten ultrazvuk je totiž strašně brzo. Moje dr zve taky brzo, nejdřív 14 dní po vynechání MS, ale aby zjistila, jestli je těhotenství v děloze. Byla jsem těhotná 2x a na té první kontrole nikdy moc nešlo vidět, jen že je těhotenství v děloze, bez srdeční akce. Další kontrola byla za 14 dní - 3 týdny, to už šlo krásně vidět, že je jedno a srdíčko už bilo.
Držím palce ať je všechno v pořádku 🍀❤️

michajla1
autor
23. zář 2022

@majena39 je tam jen jedno🙏♥️

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru