Začátek těhotenstvi a hleny v krku:/. Neměla to některá z Vás podobně?

flowerstone
18. srp 2020

Holky tak já nevim 😃 před týdnem jsem byla u doktorky s problémem ze se mi špatně dýchá (nebylo to na plicich ) ale měla jsem pocit ze mě někdo skrti😃 ze jsem se nemohla poradne nadechnout... doktorka mi rekla ze hned na mě vidí ze mám zablokovanou pater, ze jak jsme si sedla hned to videla (haha) dala mi nějaký prasky (já je naštěstí nebrala ) nevěděla jsem ze jsem v tom!
Pak jsem si rikala jestli to nemám psychicky i .. porad jsem na to myslela ..včera to poprvé úplně ustálo a bylo mi dobre ale dnes zas nic moc.. teď už zas necitim ze nemůžu dýchat ale porad vytahuju jakoby hleny z pusy.. jsem z toho hotova .. a nechci se tím stresovat kor když jsem teď těhotná ... neměla jste nahodou taky někdo takový příznak třeba tehotenstvi ?🤣🤣🙈

zmrzlinka
18. srp 2020

Zkus ORL nebo alergologii.

martiniquest
18. srp 2020

Hleny jako priznal tehotenstvi? 🤣🤣🤣
Hele zkus oilpulling s kokosovym olejem. Kazde rano po probuzeni. Mam s tim skvelou zkusenost prave na odhleneni nebo jako prevenci a lecbu onemocneni dychacich cest

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru