Zamlklé těhotenství a návaly na zvracení

vesvo
3. čer 2018
vesvo
autor
3. čer 2018

Ahoj, chci se zeptat...mají u mě podezření na zamlklé těhotenství, jenže mě se přesto sem tam chce pořád zvracet. Je ještě nějaká šance, že v 9 týdnů začne být vidět bijící srdíčko? Měla jste to také některá z vás ??

lmartinkova85
3. čer 2018

Už jsem slyšela u holek ze srdíčko bylo později...proste bylo menší to mimi a neodpovídalo... já ale potratila samovolně v 7tt a na zvracení mi bylo ještě 14dni 😣

ckei
3. čer 2018

U syna bylo vidět srdíčko až 8+6.

ruzicka06
3. čer 2018

@vesvo Také jsem měla 2x zamlklé těhu oboje skončilo v 6tt ☹ U prvního těhu už jsem měla vidět i ❤...ano, jak se píše výše, u někoho může být srdíčko vidět později. V 9tt by mělo už být vidět, ale držím palce, snad se ještě ukáže 🍀 Mě na zvracení ani v jednom příp, nebylo.

vendelinka08
3. čer 2018

@vesvo jelikoz mas stale v tele hcg..tak muzes stale pocitovat nevolnosti..pokud jsi je mela. Ja mela srdicko uz kolem 6tt ale v 9tt prestalo bit. Takze take zamlkle tehu. Tezko rict jak to bude u tebe. To je proste bud a nebo. Jinak mi rostlo i brisko jak se zvetsoval vacek ale mimco nerostlo.

lmartinkova85
3. čer 2018

@vendelinka08
Já to tak taky měla miminko se přestalo vyvíjet v 5tt až v 7tt jsem začala krvácet a konec... přesto mi bylo ještě špatně bolely prsa... 😔

lmartinkova85
3. čer 2018

@vesvo
Pokud to nebude potvrzené určitě bych to nezvdavala...naděje umírá poslední... a kdyby to nedopadlo, tak příroda ví proč...já už jsem znova těhotná a věřím ze tentokrat už to bude až do konce. 🍀 přeji ti hodně štěstí a dej vědět 😉

vesvo
autor
4. čer 2018

@lmartinkova85 tak bohužel to dopadlo špatně, musím na revizi...

lmartinkova85
4. čer 2018

@vesvo
Tak to mě moc mrzí....
něco bylo špatně, je to takhle lepší než později ❤️ Neboj příště to vyjde, taky jsem přišla o mimi na začátku a jsem znova těhotná a všechno vypadá dobre ❤️❤️❤️❤️ Držím palecky ať se brzo ďas dokupy za par dni to bude lepší uvidíš

horvathova3
4. čer 2018

@vesvo já jsem včera prodělala SP v 9tt vše bylo naprosto v pořádku i ♥️ bylo. Den před jsem byla na kontrole. Snažím se na to nemyslet, mam Neurol bohužel jsem ho i viděla. Věřím, že brzy se zadaři a tohle byl jenom andílek co se chtěl podívat na svět.

ruzicka06
4. čer 2018

@vesvo To mě moc mrzí ☹ Ale neboj, čas to zahojí a jednou (určitě brzo) budeš držet v náručí krásné zdravé miminko 🙂 Také si to říkám a moc mi to pomáhá 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru