Zhoršila se mi pleť v 1. trimestru, jsou to hormony?

marquettka
3. dub 2016

Zdravim 🙂 strasne se mi posledni dobou zhorsila plet - 9-10 tt..pupinku moc a vsude - vcetne stran krku atd. :o ze zacatku to nebylo..jsou to hormony? Taky se mi objevuji lupy - naposledy jsem je mela pred tehotenstvim :o probiha vse v poradku? Nemuze jit treba o ZT? Asi uz blaznim, ale nerozumim ted nicemu..a sobe nejmin 😀

veraga
4. dub 2016

Buď v klidu. Já měla to samé. Ze začátku pleť jak měsíční krajina, osypaný obličej, záda, břicho. Hnus. ☹ . Okolo 14tt to přešlo a od té doby mám pokožku jak z Photoshopu 😅 . Hezčí jsem nikdy neměla. Mohlo by to vydržet nafurt 😅 . Myslím, že každé změny na pleti jsou v těhotenství normální. Nestresuj se a užívej 😉 .

marquettka
autor
4. dub 2016

:D děkuju 🙂 tak já zkusím zůstat v klidu a budu doufat, že za měsíc se u mě taky objeví krásná pleť :D

kajinka2
5. dub 2016

Ahojky slečna má pravdu jsem 12tt a též jsem osypaná vypadám jako na 40 let :D ale vím že to je normální přejde to bud v klidu..

evulina77
5. dub 2016

taky jsem vypadala hrozně, ještě v době, kdy jsem těhotenství tajila v práci, jsem se vymlouvala na alergii na sluníčko 😀 a narodila se nám krásná holčička...

kamimnichov
5. dub 2016

v prvnim tehu jsem to mela, bohuzel se zacalo lepsit az kol. 20.tt. Pak ale vlasy, plet i nehty mnohem hezci a silnejsi. Ted jsem v 11. tt a totez. Tak uvidime, jak dlouhou dobu budu vypadat jak pubertak ☹

konekokira
5. dub 2016

Já mám od začátku +-9tt příšernou pleť a stále tomu tak je 😀 máma prohlásila, že na stopro musím mít holčičku, když jsem tak poďobaná 😀

siiia
5. dub 2016

já měla také od prvního trimestru šílenou pleť, pupínky od čela, přes krk až na prsa a do půlky zad no a po porodu se přestaly dělat, měla jsem strach, že mi zůstanou jizvy, ale po šestinedělí mi zmizely i poslední tmavší flíčky z toho a nezbyla ani památka 🙂
@konekokira u mne to holčička byla 🙂 dodnes ji vykládám "jak mě zřídila" 😀

scruffy
5. dub 2016

Já měla akné taky i na zádech, na krku..no prostě děs, po porodu to přešlo.

lucie2014
26. dub 2016

Jsem na tom stejně 9 tt a čelo mám osypané jak pubertačka co trpí na akné a ekzémy 😠 Sice by si celá rodina přála kluka (máme samé holky), ale jestli platí, že holčičky berou krásu, tak čekáme krásnou princeznu 😀

bianca_86
26. dub 2016

@lucie2014 Já jsem měla taky u holčičky tváře samej beďar a záda jak struhadlo. U kluka pak ani pupínek 😀

marquettka
autor
7. kvě 2016

Tak já sem teď v 15tt a pleť pořád děs a hrůza :( doufala sem, že to po tom prvním trimestru přejde..nebo se to aspoň zmírní..a to to vypadá na kluka :D už nevím co s tím..ale asi nic..jen čekat a doufat..

lusesita25
7. kvě 2016

@marquettka jestli to nakonec nebude holka. 😉

klarka_jirik
7. kvě 2016

Kdyz jsem cekala Vojtika, tak akne zmizelo :D takze treba to bude fakt holka :D

marquettka
autor
7. kvě 2016

Myslite? :D kluk to ma byt na 90%, tak nevím :D a vzdycky sem teda kluka chtela..ted to akorat zacal komplikovat pritel - najednou chce, aby se jmenoval po nem :D tak jestli by ta holka nakonec nebyla prece jen lepsi :D :D

klarka_jirik
7. kvě 2016

Kamaradce a doktor tvrdil az do sedmeho mesice, ze budou mit kluka a narodila se ji holcicka :D

lusesita25
7. kvě 2016

Ja predpovezeneho kluka mam taky, ale jak rada rikam: dokud to nebude venku tak tomu neverim 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru