Žloutkový váček. Bude vidět embryo?

katanovobran
27. pro 2021

Ahoj holky dneska jsem byla na kontrole jsem 6+1 doktorka viděla gestacni a žloutkový váček,mám přijít na kontrolu 3.1 myslíte ze tam bude vidět embryo je jeste šance ?

novamamina
27. pro 2021

Jasne že je šance. Proto se ma přijít k dr az třeba v osmém, devátém týdnu. Tohle je prostě brzo. Těhotenství může být mladší.

hupice
28. pro 2021

@katanovobran já v 5+6 jen gestacni váček 8mm bez žloutloveho... Tak doufám ve zloutkovy 🙂 a u Vas bych řekla že to jde krásně!

katanovobran
autor
28. pro 2021

@hupice tak to jsme opravdu kousicek od sebe,moc moc vám držím palce ! No někdo už straší ze už by to bylo dávno vidět atd ..ale já se snažím věřit ❤️

hupice
28. pro 2021

@katanovobran jo jo, proto já už byla 2x na utz a 3x na krvi... Už mi doktor řekl, že to zivotaschopne nevidí... V 5+3...prostě nejsme dle tabulek no... Tak jsem zvědavá jak dál. Hcg během 6ti dnu z 295 na 4300, taky málo 😁

katanovobran
autor
28. pro 2021

@hupice já mám zase opačný problém mě to hcg jde nahoru hodně 😀tak nám nezbývá než čekat ❤️

petradt1986
28. pro 2021

@hupice to ti jde ale dobre HCG nahoru..
Ja zloutkovy měla az 6+3, 7+0 bylo videt i srdicko uz a vše ok. Dcera se narodila presne v den terminu.

hupice
29. pro 2021

@petradt1986 dekuju! Mně to také přišlo, ale můj doktor, asi kvůli Vánocům, mě poslal do nemocnice s vyloučením mimodelozniho. V nemocnici jen 8mm gestacni váček, hcg 4300 (byl čtvrtek, v pondělí bylo 1700). Tak jdu 30. znovu do nemocnice. Budu 6+6... Za dva týdny to bude pátá kontrola a je to... No... Psychicky náročné. Tak moc dekuju za uklidnění 🙏

petradt1986
29. pro 2021

@hupice ono se říká, že je lepší jít až v 7-8tt. Většinou pak toto vše odpadá. (Strach a čekání). Tam je to pak buď a nebo.
Nebo to bude dobrý.

hupice
29. pro 2021

@petradt1986 mě to zpětně také mrzí, že jsem zavolala doktorovi... Asi to takhle honil kvůli Svátkům a že bude mít dva týdny dovolenou, tak aby mě neposlal na hory s mimodeloznim. No... Uvidíme no...mimoděložní vyloučili a dal se uvidí. Nález mi přišel adekvátní, 5+6 8mm bez struktur, dle utz stáří 5+3. Prostě hlavně se z toho nezblaznit teď. I hcg mu přišlo, že roste málo - chtěl vidět dvojnásobek co 24hodin... Což mě překvapilo. A že v 5+3 bych měla mít už alespoň 17mm a struktury... Tak zítra ráno uvidíme 🙏

katanovobran
autor
29. pro 2021

@hupice moc moc držím palce dáte prosím vědět ?

petradt1986
29. pro 2021

@hupice to bude dobre neboj🍀🍀 musime verit,ze kdyz budou prdolky malinkaty v poradku, tak to zvladnou, nic jineho nam nezbyva.
Neboj vim jake to je🙏

hupice
29. pro 2021

@katanovobran dekuju. Určitě se ozvu.

hupice
30. pro 2021

@katanovobran tak já dnes takto...

katanovobran
autor
30. pro 2021

@hupice tak paráda 🙏🏻🙏🏻🙏🏻

hupice
30. pro 2021

@katanovobran 🙈jo? Je to ok? Dle MS jsem 6+6. To bude zase peklo ty týdny vydržet ted🙈

katanovobran
autor
30. pro 2021

@hupice je to na hodně dobre cestě,hele víš co sem včera četla z člověk si strachem dokáže vše přivolat ver tomu drobeckovi ! Je to bojovník já tomu taky do poslední chvíle budu věřit,to čekání je nekonečně ale stojí to za to,dej si nohy nahoru a dělej vše bezne co mas rada a co ti děla dobre,je to vše na velmi dobre cestě 🙏🏻❤️

hupice
30. pro 2021

@katanovobran 🙈Já mám koně a jezdím na koni... To se teď docela bojím 🙈ale nevím, jestli vydržím.

katanovobran
autor
30. pro 2021

@hupice no to bych se asi taky bala tohle bych neriskla,spis film nebo něco knížku 😊

hupice
30. pro 2021

@katanovobran 🙈tak jsem právě začala silněji spinit. Jako začátek MS. Ach jo 🙈

katanovobran
autor
30. pro 2021

@hupice třeba je to po Te kontrole

hupice
30. pro 2021

@katanovobran kéž by :( je to jak kdybych dostala MS. Tak uvidíme co to udělá do rána no

petradt1986
30. pro 2021

@hupice nebo je to ten Hematom. To bude dobry neboj

katanovobran
autor
30. pro 2021

@hupice však tam mas i v papírech napsáno ze mas hematom,tak je tk třeba opravdu z toho podle mě kdyby bylo něco v nepořádku doktorka by to viděla s břicho Te nebolí ?

hupice
30. pro 2021

@katanovobran neřekla bych... Cítím se normálně.... Jen je to jak kdybych dostala MS no... Zítra tam asi zavolám a uvidíme 🙈😔

michaelapemi
30. pro 2021

@katanovobran mám to úplně stejně jako vy jediné co dodal že nějakou tečku jako embryo tam vidí. Další kontrola za týden... A řekl že vše je v pořádku

katanovobran
autor
30. pro 2021

@michaelapemi tak to mi presne řekla taky a i to ze hcg stoupa dvojnásobně jak má

michaelapemi
30. pro 2021

@katanovobran mě krev vůbec nebere. Jen poprvé a to bylo v den vynechané menstruace a to bylo 177hcg

hupice
31. pro 2021

🙈Tak už snad s nemocnicema pokoj. Krvácení z hematomu, srdíčko tluče, jen je to prý dle uzv menší o týden. Tak klid a nohy v teple 😁💖🌷

katanovobran
autor
31. pro 2021

@hupice jeee to sem šťastná ❤️ Já mám od dnešního dne nevolnosti jako prase ..když odeznala bolest břicha žák teď tohleto,to si dneska nedám ani chlebicek 😀

hupice
31. pro 2021

@katanovobran 🤣🤣🤣ti nám dávají co 🤣🤣🤣💖💖💖jen ať se nás pěkně drží, klistatka naše 🍀🍀🍀🍻🍻🍻

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru