• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Změny velikosti břicha v průběhu dne. Je to normální?

4. března 2011 
Ahoj holčiny, s několika kolegyňkami řešíme tuhle otázku už v našich fotoalbech. Nepřišel někdo na to, proč ráno bývá těhotenské bříško o tolik menší než večer? Mám téměř 12 tt, ráno absolutně nic a večer vypadám jako normální těhulka v 5. měsíci. Logicky si to vysvětlit nemůžu, nepřežírám se :grinning:
3. bře 2011 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
to tak mají asi všichni, já to taky tak mám prostě přes den jíš, pak stačí že se nepodaří dojít si na velkou a je to i jako netěhu jsem měla ráno plošší bříško a nižší váhu to je normal, prostě žaludek se plní :slight_smile:
3. bře 2011 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbarik Já vypadám už 2 roky po porodu pořád jak v 5 měsíci :grinning: :grinning:
3. bře 2011 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbarik Já bych řekla, že je to zcela normální jev i v netěhotném životě. akorát, že, když ženská není těhotná, tak si nepozoruje a už vubec nefotí bříško ráno a večer :wink: Přes den jíš, piješ, hromadí se plyny ....
3. bře 2011 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Voda :wink: Ráno je člověk dehydrovaný, objem některých orgánů je menší (i váha bězně i o 2 kg)
4. bře 2011 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
bud v klidu zrovna včera jsem měla zelný salát coleslaw:D a večer jakobych byla v pátém na mě přítel koukal co to jako je a kdy jdu na sál:D
4. bře 2011 v 11:58  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já těhotná nejsem, ale v těhotenství jsem to měla stejné a mám to i teď :slight_smile: Odjakživa trpím nadýmáním, takže stačí se napít a vypadám hned jak těhulka :slight_smile: dopoledne nic a odpoledne břicho....
4. bře 2011 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbarik taky jsem většinou večer nafouklá. Je to úplně normální, tak si s tím nelam hlavu a užívej si to. Přeju ti hezké těhulkování.-)
4. bře 2011 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek