1. screening a pohlaví dítěte 😘. Tak brzy?

3. kvě 2023

Zdravím ženy, dneska jsem byla na prvním screeningu ( jsem 13+2 podle ulz) a Dr jen tak nahlas konstatovala, že na pipinu tohle nevypadá a že podle ní to vypadá na pinďoura 🤣. Ukázala mi snímek a opravdu mezi nožkami cosi bylo vidět. Tak si říkám, opravdu je možné to už takhle brzy vidět?? Jsem trochu silnější a docela s tím bojovala aby našla vše co potřebovala 🤣🤣🤣ale mezi nohama opravdu byla podlouhlá tlustá čárka.

pipi_puncocha
3. kvě 2023

U obou kluků nám řekli už na prvním srceeningu s velkou jistotou pohlaví, pak už jen potvrzovali.

laloogrey
3. kvě 2023

Mně též řekl pan doktor už na prvním screeningu pohlaví a vždy měl pravdu 🙂 A kamarádkám též 🙂 Na tom screeningu, když dobře najede ultrazvukem, tak už je to krásně vidět, že jsem to z té obrazovky poznala i já 😉

sigyn
3. kvě 2023

Chlapi se ukazují rádi. 😀

krisstina93
3. kvě 2023

Tak pipinu ani vidět nemůže, v tomhle týdnu mají jen pohlavní hrbolek, obě pohlaví a určuje se to podle jeho sklonu. Nicméně kluci se určují lip a podle mé zkušenosti se i radši ukazuji :D

andelka
3. kvě 2023

Můj Dr si byl jistý na běžné kontrole v 11+2. Vzhledem k tomu,že jsem měla už dva kluky doma,se mě zeptal, jestli to chci vědět,že to jasně vidí.

carameels
3. kvě 2023

Já čekala dvojčátka a na genetice ve 13. týdnu doktor prohodil, že to budou asi dvě holčičky. Ale samozřejmě ať se na to úplně neupínáme, že u těch dvojčat jde celkově na ultrazvuku všechno hůř vidět. Ale měl pravdu, pak už mi to všichni lékaři jen potvrzovali a opravdu se narodily holky 🙂 Takže určitě to už vidět lze.

ivivi
4. kvě 2023

nam na 1.screeningu urcila dr kluka a od te doby ho potvrzuji vsichni🙂 ted jsem 35 tt

ellyem
4. kvě 2023

Od prvniho screeningu to byl kluk a kluk se i narodil.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru