18tt a stále večerní nevolnosti

zetpee
3. čer 2019

Holky začínám 18tt a mám pořád nevolnosti, ráno už je to ok ale než jdu spát, tlačí mě žaludek a je mi na zvracení. Jsem z toho už nešťastná a nevím kudy kam :( Prý to miminku prospívá, to je sice fajn ale já bych se už konečně chtěla cítit taky dobře. Před těhotenstvím jsem brala léky na žaludek ale ty se v těhotenství brát nemůžou takže jsem je musela vysadit.. Beru z lékárny volně prodejných léků antimetil jenže úleva je minimálně :( a colu už nemůžu ani cítit.. Je nějaký tip jak si ulevit? Děkuji.

malytlustyhroch
3. čer 2019

Jestli je to vecer, kdyz si lehnes, tak muj typ je spat v polosede (ale pozor nektere tehotne nemuzou lezet na zadech, kvuli syndromu dolni dute zily), me to v prvnim tehu dost pomahalo. Jo a taky zacit s veceri uz v pet a rozdelit si ji asi na tri porce ☹

petulejan
4. čer 2019

já měla jen večerní nevolnosti a dost mi pomohlo jablko 👍

monika12353
10. lis 2021

@zetpee mívám také hlavně večerní nevolnosti.. I když teda i odpolední a někdy když nejsem v práci i dopolední. Je to strašný... Furt mi je na zvracení, někdy i z vracím... Nic mi nepomaha

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru