2. Screening - Lochotín. Vyšetřují nebo odkládají termíny?

nikoll1521
14. dub 2020

Ahoj, prosím, byl jste teď někdo na screeningu v Plzni v Lochotíně? Zajímalo by mě, jak je to teď kvůli všem opatřením. Jestli normálně vyšetřují, nebo odkládají termíny? A zda-li může být partner u sona teď v tomhle mimořádném stavu.
Děkuji moc

coconat
14. dub 2020

@nikoll1521 zdravím
Nevím jak je to v Plzni ale všeobecně těhotné vyšetřují. Rozhodně doprovod teď NIKDE dovolený není. To jsou takové všeobecné informace🙂 nicméně nejlepší je si tam zavolat a informovat se🙂

nikoll1521
autor
14. dub 2020

@coconat Děkuju moc😊. Achjo, tohle už je na palici doslova, to mě tam chudák odveze a pak bude čekat venku🤔a já jelikož jsem neskutečně orientačně nenadaná se tam určitě ztratim někde😂😂.

coconat
14. dub 2020

@nikoll1521 měla jsem to stejně🙂
Ber to tak že je to teď nutnost a přeci chceš být zdravá ty i miminko takže opravdu je lepší být doma a přítele rozhodně nebrat mezi ostatní maminky ani doktory 🙂 také jsem si své první těhotenství představovala jinak ale určitě to zvládnem🌺

nikoll1521
autor
14. dub 2020

@coconat Já vím, ale bohužel to máme krapet z ruky, takže mě tam odvézt stejně musí 🤷🏼‍♀️😏. A jelikož jsem na rizikovém s dost špatným tlakem, že opravdu mě musí všude doprovázet, protože se mi i stane, že se mi často zamotá hlava a padám, tak je to takové dost na houby tohle

verunkablack
15. dub 2020

@coconat neboj, je to hned te mini budově před porodnicí. Tam se nahlasis na recepci. Počítej, že budeš čekat, i když si objednana na čas

pilsenfan81
23. kvě 2020

@nikoll1521 proto zlata genetika v Cernocich tam jde člověk tak jak je objednany doprovod byt nemůže nikde což chápu

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru